09.12.2021 01:29
Home Tags Harxhi

Tag: Harxhi

‘Grushti’ i madh amerikan në fytyrën e Berishës, Escobar në Tiranë: Ftojmë Bashën për...

SHBA fton Lulzim Bashën në Uashington, teksa Berishën e ka shpallur 'non grata'. Lajmin e i derguarai special i SHBA-ve në Ballkan, Gabrial Escobar. "Jam...

Flamuri i ‘themeluesit’ ka rënë

Nga Artur Ajazi/ Nën flamurin e “themeluesit, liderit historik”, apo dhe “babait të kombit” pasi ka “sjellë demokracinë”, Sali Berisha arriti edhe kësaj...

Këto shenja do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë!

1.Akrepi-Mjafton një shikim për të kuptuar se cilat janë rrugët që e çojnë partnerin drejt kënaqësisë. 2.Peshqit-Ëmbëlsia juaj është magjike në shumë rrethana, madje edhe...

Manastirliu në Kuvend: Koha të kemi një vrull të ri në përballje me pandeminë...

09 Dhjetor, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, e ka konsideruar marrëveshjen, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe...

BE, e qartë me kërkesën: Nxirrni para drejtësisë gjithë të korruptuarit, jetike për anëtarësimin...

Në Ditën Ndërkombëtare kundër Korrupsionit, delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë ka dhënë një mesazh të fortë. BE ka kërkuar që të nxirren para...

“Ore idiot, s’më mbaje dot”/ DJ PM gati sa nuk rrëzon Sarën duke e...

Marrëdhënia midis Sarah Berishës dhe DJ PM nuk është ende e qartë. Fillimisht kanë deklaruar se janë shokë për shkak të hezitimeve të blogeres...

Ramsey do largohet nga Juventusi, 3 skuadra angleze duan shërbimet uellsianit

Aaron Ramsey, do të luajë ndeshjet e fundit me Juventusin, përpara se të largohet gjatë merkatos së janarit. Mesfushori uellsian do të largohet nga bardh...

Bullgaria kërkon sërish ndarjen e Shqipërisë nga MV për fillimin e negociatave

Bullgaria nuk do ta ndryshojë qëndrimin e saj për Maqedoninë e Veriut deri në fund të vitit dhe nuk do ta miratojë kornizën negociuese...

8 dhjetori i ndarë dhë përmbyllja e trajektores historike

Nga Plator Nesturi/ Tre aktivitete për ditën e Rinisë janë shprehja më e qartë se 8 dhjetori ishte më shumë se i ndarë. I...

Vettingu, Balla: Nesër miratohet opinioni i Venecias, Kuvendi i detyruar ta presë/ Ja si...

Në një deklaratë për mediat, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla bëri të ditur se ditën e nesërme pritet që të...