16.07.2020 08:06
Home Tags Haradinaj

Tag: Haradinaj

NASA zbulon shenjën e 13-të të horoskopit, Ophiuchus

Agjensia Hapësinore NASA, pretendon se ka zbuluar shenjën e 13-të të horoskopit, e cila quhet Ophiuchus. Sipas NASA-s, babilonasit identifikuan 13 yjësi në zodiak,...

Vijojnë kontrollet për masat anti-Covid, gati 1500 inspektime dhe rekord gjobash në 24 orë

Rritja e numrit të të prekurve me Covid-19 ka bërë që Inspektorati Shtetëror Shëndetësor të shtojë inspektimet në subjektet që kërkohet të marrin masa...

Rama këshillon qytetarët: Virusi s’ka këmbë, por përdor budallallëkun tonë

Pas inspektimit të investimeve në Ujësjellësin e Bovillës, kryeministri Edi Rama e ka nisur fjalën e tij duke këshilluar të gjithë qytetarët që të...

Dua Lipa u rikthye në origjinë! Bën super ndryshimin në look dhe s’po e...

Pasi luajti mirë e mirë me çdo ngjyrë në flokët e saj, duket se Dua Lipa u lodh nga kjo “lojë”. Megjithëse të gjithë...

VOA për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut: Shumë të suksesshme për shqiptarët, nuk e...

Në zgjedhjet e parakohshme parlamenare të ditës së djeshme në Maqedoninë e Veriut, duket se Lidhja Social Demokrate e ka fituar garën me dy...

Investimi në Ujësjellësin e Bovillës/ Veliaj: 62% e Tiranës sot furnizohet me ujë 24...

Tërmeti i nëntorit tregoi edhe njëherë se sa të rrezikshme ishin depozitat e ujit në tarracat e pallateve. Ndaj, me dyfishimin e furnizimit me uje...

Impianti i ri i Bovillës/ Rama: Dyfishon ujin e pijshëm në Tiranë, deri në...

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në impiantin e ri të trajtimit të ujit të pijshëm në Bovillë ku ka bërë me dje...

Skema Kombëtare/ Përfitoi 3 vite rresht mbështetje financiare për sistem vaditjeje, 72-vjeçarja nga Përmeti...

Drejtoresha e Agjencisë së Zhvillimit Bujqësor dhe Rural, Frida Krifca ishte sot në Çarshovë të Përmetit ku Sotira, 72-vjeçarja plot jetë e me pasionin...

Konfirmohet klubi i ri i Milot Rashicës

RB Leipzig pritet të jetë destinacioni i ardhshëm i Milot Rashiës. Milot Rashica është duke kaluar ditët e tij të fundit te Werder Bremen...

Padia e pazakontë që keni dëgjuar, kallëzon fqinjin se i pështyn makinën: Mendon se...

Një padi e pazakontë është regjistruar në Tiranë, mes dy familjeve të cilat janë prej kohësh në sherr. Sipas “Balkanweb”, Skënder Hasmeta pretendon se...