30.11.2021 05:06
Home Tags Haaland

Tag: Haaland

Xavi përgatit spastrimet te Barça, shpëtojnë vetëm 3 lojtarë

Barcelona e Xavi-t ka filluar të mendojë për merkaton e janarit, ku do të provohet të merret Ferran Torres, i cili duket se është...

Ish-deputeti i PD-së: Ja “goditja” e fortë që do të marrë Basha dhe Bardhi

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka deklaruar se 60% e delegatëve që kanë firmosur për Kuvendin e datës 11, nuk dinë se...

Zbuloni cilat janë 3 shenjat më të forta që kanë prirje për të qenë...

Çdo shenjë horoskopi është unike në vetvete. Në jetë disa njerëz kanë karakter më të fortë nga natyra dhe kanë prirje për të qenë...

Rrjeti “zien” për afrimitetin mes Beatrix dhe Donaldit, reagon më në fund Bora Zemani

Së fundmi Donald Veshaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit të madh që ka pasur me Beatrixën. Kujtojmë se edhe...

Arqipeshkvi i ri i Tiranës dhe Durrësit, Arjan Dodaj zbulon si e mësoi lajmin...

Arqipeshkv i ri i Tiranës dhe Durrësit, Arjan Dodaj ka zbuluar se ai ka mësuar lajmin nga Papa Françesku para 10 ditësh, por zgjodhi...

Austria shtrëngon masat antiCovid, deri në 7200 euro gjobë nëse nuk vaksinohesh

Austria ka shtrënguar masat antiCovid për të parandaluar përhapjen e virusit. Mediat e huaja raportojnë se do të nisë fushatën e vaksinimit të detyruar më...

Media e njohur greke shkrim për Tiranën, zonat më tërheqëse dhe jetën e natës:...

“Tirana, një kryeqytet që nuk fle asnjëherë dhe aspak i zakonshëm”. Kështu e nis shkrimin e saj media e njohur greke “Lifo”, e cila...

Lajm i keq për klubet Gjermane, Covid-19 mund të mbyllë sërish stadiumet

COVID-19 mund të rikthejë edhe njëherë makthin e tifozëve në Gjermani. Numri i lartë i infektimeve mund të bëjë që autoritetet të marrin masa...

3 shenjat e Horoskopit që në 2022 do të gjejnë gjysmën tjetër

2021 është një hap përpara lamtumirës së madhe dhe me të do të marrë çdo fatkeqësi, moment i keq dhe zgjedhje e gabuar në...

Një humbje jete dhe tetë raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë tha më 30 nëntor se në Kosovë është regjistruar një viktimë dhe tetë raste të reja me koronavirus. Rastet e reja dolën...