31.05.2020 02:31
Home Tags Guardiola

Tag: Guardiola

Ajo nuk më tha as më fal/ Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda...

Këngëtarët Eneda Tarifa dhe Ardit Çuni i prishën marrëdhëniet e tyre në dhjetor të vitit që lamë pas, pasi këngëtarja e vlerësoi me zero...

Erion Braçe thumbon pasanikët e Tiranës dhe i bën jehonë produkteve të vendit: Bujqit...

Zv.kryeministri me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se fermerët e Divjakës kanë hedhur në treg shalqirin e prodhuar në serat...

Meta paralajmëron: Palët të gjejnë konsensus, të mos kenë frikë nga vota e lirë

Duke shpërndarë një lajm të Bankës Botërore për rritjen e varfërisë dhe tkurrjen e shtresës së mesme në vend, Presidenti Ilir Meta thotë se...

A do të arrijë Evropa të bashkohet rreth planit financiar për rimëkëmbjen?

Depozitat e bankave po rriten në të gjithë Evropën ndërsa njerëzit i përgjigjen krizës që godet ekonomitë e kontinentit. Nga Franca në Itali, dhjetëra...

Besojini Meri Shehut/ Ja kush janë shenat me fat të horoskopit për vitin 2020...

Astrologia e njohur Meri Shehu me anë të një postimi në Instastory ka treguar se kush janë 4 shenjat e horoskopit që do të...

Albin Kurti sqaron masat e reja: Serbia ka ndërruar qasje, i kundërvihemi me masë...

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka sqaruar vendimet që ka marrë në mbledhjen e mbrëmshme Qeveria në detyrë, ku janë marrë masa shtesë të...

Shifrat dhe detajet, Mauro Icardi zyrtarisht i PSG-së

Mauro Icardi zyrtarisht është lojtar i PSG. Sulmuesi ka pranuar ofertën e klubit francez, që ishte futur në bisedime intensive me Interin dhe tashmë...

Nga Spanja në Europën Lindore: Vendet që po i bëjnë “block” italianëve për pushime

Italianët që kanë në plan t`i kalojmë pushimet jashtë kufijve, do të duhet të kënaqen me një numër të vogël destinacionesh, sepse në disa...

E fundit: Fuqia magjike e secilës shenjë të Horoskopit

Megjithë fuqinë magjike që zotëroni, sipas shenjës suaj zodiake, një gjë është e sigurt: nuk ka asnjë tjetër si ju, dhe dita kur u...

Nisja e raketës nga NASA dhe SpaceX, Trump: Ne nuk do të jemi numri...

Presidenti amerikan, Donald Trump ka përgëzuar Elon Musk për përmbushjen e një ëndrre dekadash.Sipas medieve të huaja, ai ka thënë se partneriteti midis NASA...