02.12.2021 05:47
Home Tags Gjoba

Tag: gjoba

Xhaçka në Ministerialin e OSBE-së: Ballkani i Hapur, mjet efektiv për bashkëpunimin dhe dialogun...

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, drejtoi sesionin e Këshillit Ministror të OSBE-së që u mbajt në Suedi, në cilësinë e...

“Foltorja”, një lëvizje pa të ardhme

Nga Namir Lapardhaja/ “Foltorja” në vetvete është një lëvizje pa të ardhme. Ajo është e destinuar të dështojë. Më 11 dhjetor do të arrijë...

A mund të hiqni manikyrin e thonjve me limon dhe uthull?

Shumë vajza të ndikuara nga influenere, shoqe të tyre apo dhe persona të tjerë kanë qarkulluar mes tyre idenë se manikyri mund të hiqet...

Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s’jam i zoti...

Kryeministri Edi Rama teksa po jepte shembuj se si do të funksionojë Shqipëria pa sportele pas 2022, nuk nguroi që të bënte batuta. "Nuk kam...

Pesë shenjat e Horoskopit që do të kalojnë bukur këtë vit

Festat e Krishtlindjeve po afrojnë dhe dalëngadalë po bëhemi gati të lëmë pas një vit të vështirë. Cilat shenja të horoskopit do të kenë...

Babai i Messit i përgjigjet kritikave në rrjetet sociale për fitimin e “Topit...

Kanë qenë shumë ish-yjet e futbollit që kanë dalë “kundër” trofeut të shtatë të fituar nga ylli argjentinas. Më saktësisht, nuk kanë dalë kundër...

Rama: S’do dëgjoni më nga administrata ‘më ka vdekur vjehrra për herën e 29’

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se nga viti 2022 nuk do të ketë më sportele për të marrë shërbime, por të gjitha...

Bashkëqeverisja, kryeministri Rama: 95% e shërbimeve publike merren online

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “në dispozicion të qytetarëve janë 1209 shërbime, që mund të merren nga telefoni ose kompjuteri më i afërt,...

Big Brother vendos këngën e Fifit/ Ja gjesti i papritur i banorëve

Kënga më e re e Fifit "Diell" të cilën e shkroi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka psur shumë...

Kryeministri Rama: Brenda 2022 nuk do të ekzistojë asnjë sportel, të gjitha shërbimet do...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se brenda 2022 nuk do të ketë më asnjë sportel, pasi të gjitha shërbimet do të jepen...