02.06.2020 06:57
Home Tags Futbollisti

Tag: futbollisti

Spanja shënon zero raste koronavirusi në 24 orë

Spanja ka shënuar sot zero raste të reja koronavirusi në 24 orët e fundit, për herë të parë prej muajit mars. Lajmi i gëzuar...

I kanë konsumuar të gjitha, u mbetet vetëm të gjejnë konsensusin!

Nga Alfred Peza Të gjithë ata që kanë qenë të vëmendshëm, rreth prapaskenave të zhvillimeve politike të 30 viteve të fundit në Tiranë, e kanë...

Pika e grumbullimit në Myzeqe që ka kontrata me 500 fermerë të zonës, eksporton...

“Rinaldi” është një prej pikave të grumbullimit në Myzeqe që eksporto çdo ditë kamionë me fruta-perime shqiptare drejt tregjeve europiane. Ministri i Bujqësisë dhe...

Kurti: Do parandalojmë çdo pazar me Serbinë

Për arritjen e një marrëveshje me Serbinë, Albin Kurti thotë se beteja vazhdon, por ai shprehet se pazaret me Serbinë nuk do të lejohen. "Unë...

Takimet e Bashës, Erion Braçe-qytetarëve: Ju do deri në zgjedhje, më pas do ju...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar sot në lidhje me deklaratën e kryetarit të PD-së Lulzim Basha sot në Kombinat, ku u shpreh se varfëria...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 2 QERSHOR 2020

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet t’i shtyjnë projektet e reja. Është e rëndësishme të fokusoheni në çështje më të rëndësishme, të cilat...

Rregullat për hotelieret dhe restorantet për të marrë çadrat në bregdet

Rregullat se si do të bëhet plazh dhe mënyra se si do të vendosen stacionet e plazhit në vijën bregdetare është përcaktuar edhe në...

Pas hapjes së kufirit tokësor, në 15 qershor nisin fluturimet e para drejt Vienës

Pas hapjes së kufijve tokësor, në datën 15 qershor do të nisin edhe fluturimet e para për në Austri. Lajmin e ka bërë të...

Dy ndërhyrje në pikun e krizës / Banka e Shqipërisë injektoi në tregun valutor...

Banka e Shqipërisë injektoi 22 milionë euro, në tregun valutor vendas, në pikut e krizës së COVID-19. Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko...

Shpresa për hapjen e kufijve midis vendeve! Evropianët po shohin për pushime destinacionet e...

Kroacia, një destinacion mjaft i preferuar turistik, është e fundit që vendos rihapjen e kufijve teksa numri i rasteve me koronavirus ka rënë ndjeshëm...