26.01.2021 07:07
Home Tags Futbollisti

Tag: futbollisti

Do të përjetoni 1 ndarje të pakthyeshme/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Do beni nje investim ne lidhje me punen dhe ceshtje te jetes personale te cilat deri tani nuk i kishit bere dhe as...

Melisa i vendos kushte konkurentit: Nuk dal më me ty nëse…

Sot u transmetua një takim i veçantë mes Melisës dhe Andit në “Për’Puthen”. Dyshja dukeshin mjaft të lirshëm pranë njëri tjetrit dhe kjo dukej...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Braçe: Çdo qelizë e PS në organizim është efektive

Zv.kryeministri Erion Braçe në një intervistë për Report Tv ka folur lidhur me zgjedhjet e 25 prillit dhe objektivin e PS për të marrë...

Anthony Fauci më i paguari i qeverisë në SHBA, paga e tij më e...

Anthony Fauci është punonjësi më i paguar i qeverisë në SHBA, duke tejkaluar edhe vetë presidentin. Sipas ‘Forbes’, duke cituar të dhënat e fundit...

Barcelona konfirmon datën e re për zgjedhjet presidenciale

Radioja katalanase RAC1 raporton se zgjedhjet për president të klubit të Barcelonës do të mbahen më 7 mars dhe do të ketë votim postar...

Bashkëqeverisja/ Shalsi: Kapitull i ri në marrëdhënien e qeverisë me sipërmarrjen

Platforma e bashkëqeverisjes ka sjellë gjithnjë e më afër vëmendjen e qeverisë ndaj çështjeve dhe poblemeve të biznesit. Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e...

Dosja “Ndraghetta”. Fakti shqiptar, që Prokuroria Italiane nuk e konsideron as thashethem

Për opozitën është megaskandali i radhës, i ngjashëm me atë të 1.400 kontenierëve me armë kimike të depozituara në Shqipëri që u provua vite...

“Me datë skadimi”/ Reagon Atdheu dhe sqaron të vërtetën e postimeve për Melisën

Të dielën që lamë pas, në“Për’puthen Prime” Sindi dhe Atdheu u ulën përballë njëri-tjetrit për të sqaruar situatën mes tyre. Kohëve të fundit, mes...

A e dini se distanca mes vetullave tregon sekretet e mëdha për ty?

Vetullat janë tipari që tregon gjendjen shpirtërore dhe emocionale. Mbase nuk e kishit menduar, por vetullat mund të tregojnë shumë edhe për personalitetin tuaj....

Kodër-Kamzë / Veliaj dhe Rama inspektojnë punimet e konvikteve: Do të përdoren edhe si...

Në kuadër të programit të Rindërtimit pas tërmetit të 29 nëntorit të 2019, kryebashkiaku Erion Veliaj, së bashku me kryeministrin Edi Rama dhe ministrin...