27.11.2021 05:45
Home Tags Franca

Tag: Franca

4 shenjat e Horoskopit që do të dëgjojnë gjithmonë kur flet

Sigurisht që ka shumë arsye pse dikush mund të jetë veçanërisht i etur për mënyra të reja të të menduarit dhe identiteti astrologjik i...

Lajçak: BE duhet të përshpejtojë procesin e zgjerimit për Ballkanin Perëndimor

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Beograd-Prishtinë dhe çështje të tjera të Ballkanit Perëndimor, Miroslav Lajçak, thotë se nuk ka alternativë...

Manchester City ‘peshkon’ një emër të madh për sulmin

Harry Kane ishte dëshira e Manchester City-t për t’a transferuar nën urdhërat e trajnerit Pep Guardiola, ‘pistë’ e cila nuk u realizuar, sepse me...

Valoni lahet nudo, ja reagimi i vajzave

Valoni është konkurrenti më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Gjatë këtyre ditëve, ai ka deklaruar se do të jetë personi...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së...

Shenjat e horoskopit të cilat egoizmi i pengon të shfaqin dashurinë

Njerëzit i shprehin ndjenjat në mënyra të ndryshme, por për disa njerëz kjo është diçka krejtësisht e huaj. Ata e kanë shumë të vështirë...

Investimi për mbrojtjen nga gërryerja dhe përmbytjet, Krifca inspekton punimet në Bërdicë

Një tjetër investim për mbrojtjen nga gerryerja e tokes bujqesore dhe përmbytjet e Lumit Drin është duke përfunduar në zonën e Bërdicës, Shkodër. Ministrja...

Zbulohen rastet e para me variantin e ri “Omicron” në Holandë dhe Gjermani

Bota është në alarm për shkak të variantit të ri të koronavirusit të quajtur “Omicron”, të cilën OBSH e ka klasifikuar si shqetësues. Në...

30-vjetori i marrëdhënieve me Vatikanin/ Rama takim me Atin e shenjtë, ja çfarë biseduan

Në 30 vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike Shqipëri- Vatikan, kryeministri Edi Rama së bashku me bashkëshorten dhe djalin Zaho kanë shkuar në Selinë...

Një tjetër banore gati të largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Sara dhe Pajtimi sërish kanë pasur krisje në marrëdhënien e tyre. Pajtimi ka pohuar se e respekton shumë, ndërsa Sara e ka kërkuar për...