06.12.2021 07:37
Home Tags Fluks

Tag: fluks

Sigurimi i automjeteve ndryshon/ Shoferët e rrezikshëm do paguajnë më shumë

Në Shqipëri janë rreth 711 mijë mjete në qarkullim sipas të dhënave nga Drejtoria Rrugore. Ndërkohë kompanitë e sigurimeve tregojnë se janë lidhur vetëm 660...

“Një përgjigje për kryetarin pa parti”/ Foltorja reagon pas akuzave të Bardhit

Pas akuzave të Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhit, se po përdoren simbolet e partisë nga persona të paautorizuar për Kuvendin e 11...

Habit ish-konkurrenti i ‘Big Brother’: Të gjithë janë në lojë edhe Bora

Sot ish banori i ‘Big Brother 2’ , Adi ishte i ftuar te emisioni ‘Shqipëria Live’ për të folur rreth temës rozë së momentit. “Unë...

Partia Demokratike po ndryshon emrin dhe do quhet: “Vetëfundosja”

Nga Kreshnik Spahiu Telenovela “Bardheblu” me disa seri po hyn në fazën e saj tragji-komike. Aq shumë po banalizohet proçesi vendimarrës, sa afro 1000 delegatë do...

Balla për VOA: Të gatshëm të ulemi e të bisedojmë me PD për reformën...

Kreu i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se presin që Partia Demokratike të votojë...

Albin Kurti nesër në Bruksel, zbardhet agjenda

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të shkojë nesër në Bruksel. Ai do të pritet nga Komisioneri për Zgjerim, Olivér Várhelyi. Kurti do të marrë...

Patozi: PD shpëton vetëm po të ndahet! Sot kemi një parti pa vulë dhe...

Partia Demokratike mban këtë dhjetor dy Kuvende të thirrur nga Sali Berisha dhe Lulzim Basha. Por a pritet nga këto ngjarje një zgjidhje për...

Koronavirusi në Shqipëri: Regjistrohen pesë humbje jete dhe 172 të infektuar në 24 orë

Në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 172 raste pozitive për koronavirusin nga 1,440 testime të kryera. Në raportimin ditor të rasteve,...

SHBA, me strategji të re për luftën kundër korrupsionit: Aktorët e korruptuar do t’i...

Që prej qershorit të kaluar korrupsioni po trajtohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës si një kërcënues i madh i sigurisë kombëtare. SHBA ka...

“Ndjenja më e bukur në botë”, Florian Marku shfaqet me të birin e porsalindur...

Disa ditë më parë, boksieri i njohur, Florian Marku, u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Eirini Konomi, u...