04.07.2020 02:42
Home Tags FA

Tag: FA

Maqedoni, Ahmeti: Në krye të vendit, një shqiptar!

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti tha në një intervistë për Radion Europa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie...

Përfaqësuesja e OBSH në Shqipëri: Skenari më i keq, në dimër do të preken...

Shifrat e larta të infektimeve dhe vdekjet çdo ditë që po regjistron COVID në Shqipëri, mund të frenohen edhe pa shkuar në izolimin total...

Rummenigge: “Bayerni nuk mund ta blejë Havertzin”

Rummenigge: “Bayerni nuk mund ta blejë Havertzin” Shefi ekzekutiv i Bayern Munich Karl Heinz Rummenigge flet pa dorashka përsa i përket një prej emrave...

Inspektim për zbatimin e masave antiCOVID, Ministrja Manastirliu: Shëndeti i qytetarëve i pari, zero...

Task-Forca antiCOVID dyfishon grupet e inspektimit. Pas gjobës, paralajmërim për pezullim aktiviteti për bizneset që shkelin rregullat më shumë se një herë Tiranë, 4 Korrik-...

Ndiheni të mërzitur dhe të pamotivuar, ja çfarë ju gëzon sipas shenjës së horoskopit

Sfidat me të cilat përballemi të gjithë mund të bëhen mjaft dërrmuese dhe një nga gjërat më të vështira është të qëndrojmë pranë një...

Urimi për 4 Korrikun, Cakaj: Shqiptarët të bekuar nga mbështetja e pakursyer e SHBA-ve

Nëpërmjet një reagimi në Facebook, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka uruar 4 Korrikun, festën e pavarësisë së...

Të hënën rinis transporti publik, Bashkia: Ja protokolli i sigurisë që do zbatohet

“Ditën e hënë, do të rinisë aktiviteti i transportit publik për linjat që nuk kanë filluar ende”. Kështu bën të ditur bashkia e Tiranës...

Sot finalja e kupës në Gjermani/ Në Serie A, duel në distancë mes Juves...

Sot duke nisur nga ora 20:00 në Olimpiastadion të Berlinit luhet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Mynih e Bayer Leverkusen dhe do...

“Kjo po ndodh për herë të parë në histori”! Mozzik në qiell të shtatë,...

Mozzik ka treguar së fundi se dy nga këngët e tij të verës 2020, “Paranoja” me Kidën, dhe “Madonna”, kanë korrur sukses të jashtëzakonshëm...

Hapet gjurma e lotit të parë për bypass-in e Tepelenës, prishen 6 objekte të...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit përfundoi sot aksionin në Tepelenë, në gjurmën ku do të ndërtohet loti I i bypass-it Tepelenë. IKMT prishi...