23.09.2020 09:49
Home Tags Etilda Gjonaj

Tag: Etilda Gjonaj

Ku ndahen Lulzim Basha dhe Ilir Meta për 25 prillin!

Nga Alfred Peza Është gjithnjë e më e qartë se ka një vijë sjellje shumë të ndryshme të Ilir Metës, nga ajo e Lulzim Bashës,...

Shqipëria pjesë e mekanizmit Covax për sigurimin e vaksinës anti-Covid, Manastirliu: Kemi parapaguar për...

Tiranë, 23 Shtator- Qeveria shqiptare ka garantuar mbështetjen financiare për sigurimin e vaksinës anti-Covid. Shqipëria është pjesë e mekanizmit Covax që përfshin mbi 80...

Rritja e pagave të mjekëve e infermierëve me 40%, ministrja Anela Denaj: Ja kur...

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, tha sot në emisionin ‘Open” se rritja e pagave të infermierëve dhe mjekëve do të bëhet në...

Arilena Ara pjesë e “Milan Fashion Week”, si një nga 8 vajzat më me...

“Milan Fashion Week” këtë vit i është lënë në dorë stilistes së famshme kineze, Sara Wong, dhe ndryshe nga çdo herë tjetër këtë vit...

Programi për nxitjen e punësimit përmes praktikës profesionale/ Qeveria financon 6 paga për të...

Programi për nxitjen e punësimit përmes praktikës profesionale targeton të gjithë të diplomuarit brenda 24 muajve të e fundit dhe praktika duhet të kryhet...

Pas Tiranës, Vlorës dhe Durrësit parada e mjeteve të koleksionit historik shqiptar udhëton drejt...

Pas Tiranës, Vlorës, Durrësit, karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar do të zhvillojë paradën e radhës së shpejti në qytetin e gurtë të...

Pandemia e COVID-19, ambasada e SHBA-së i dhuron pajisje mbrojtëse personale Policisë Kufitare

Ambasada e Shteteve të Bashkuara i ka dhuruar disa pajisje mbrojtëse personale për Policinë Kufitare për mbrojtjen ndaj koronavirusit. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ambasada...

Fati yt sot, Horoskopi 24 shtator 2020

Dashi Shprehuni lirshëm nesër, por bëni kujdes tek fjalët që zgjidhi. Nëse janë negative ose fy ese, mund t’ju kthehen lehtësisht mbrapsht shumë shpejt....

Tha se i jepte berberit 8 mijë euro për qethjen, zhduket nga rrjetet sociale...

Reperi Feronit Shabani – i njohur ndryshe si Fero, është larguar papritur nga rrjetet sociale. Këngëtari i njohur nga Gjilani bëri bujë pak kohë...

Shtyhet mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, Hoti: Rama më mirëkuptoi

Takimi mes qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës është shtyrë për në datën 2 tetor. Hoti ka lajmëruar përmes një postimi për takimin e planifikuar këtë...