20.04.2021 03:14
Home Tags Erion Veliaj

Tag: Erion Veliaj

Veliaj: Një xhiro e Lulit me “Bentley”, “Range Rover”, “Porsche” e “Lamborghini” sa gjithë...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj së bashku me deputetin e PS, Xhemal Qefalia ishin në Shëngjergj, ku ekonomia lokale është ngritur vetëm gjatë viteve...

Kosovë, bilanci i Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Vaksinimi masiv/ Nga sot marrin vaksinën anti COVID edhe punonjësit e transportit ajror

Nga dita e sotme ka nisur vaksinimi edhe i një grupi të rëndësishëm të transportit, siç jajnë punonjësit e transportit ajror. Lajmin e...

145 mijë vaksina Pfizer nga BE, Rama: Analistët gjithologë dhe politikanët llogjellogë të mos...

Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me sasinë prej 145 mijë vaksinash Pfizer që pritet të vijë në Shqipëri. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Cubat dhe lëtyrat e kësaj fushate

Nga Artur Ajazi/ Kjo fushatë, fatmirësisht tanimë e ka përcaktuar fundin e tranzicionit të trishtë politik në Shqipëri. E atij tranzicioni, që veshi me...

Video/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit, ja çfarë ndodhi

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

S’ka pse burgoset Ndriçim Jonuzi?

Nga Frrok Çupi/ Të gjithë janë vënë në ndjekje të Ndriçim Jonuzit; ndërsa ky është kthyer në asgjësues të ‘familjes’ së vet politike. Ndriçimi...

“Lali Erin nuk e ndërroj me asnjë”, Rama: Duhet karakter të gjuash te numri...

Nga Njësia 5 në kryeqytet, Kryeministri Edi Rama deklaroi se kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, nuk e ndërron me asnjë. Duke e vlerësuar...

Pas vdekjes së Princit Philip, Mbretëresha Elizabeth merr vendimin e papritur për veten

Pjesëtarët e familjes mbretërore i dhanë lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare. Në funeralin...

“Neymar ëndërronte të luante kundër Messit, Superliga ia mundëson”

Sekretari i përgjithshëm i Superligës, që ka shkatuat tërmet në futbollin europian, Anas Laghrari, ka mbrojtur projektin e ri, duke këmbëngulur se lojtarët më...