12.05.2021 06:43
Home Tags EMA

Tag: EMA

Turi absurd i Lulzim Bashës pas humbjes, si panelistët e tij që irritojnë më...

Nga Ylli Pata/ Pas humbjes së 25 prillit, Lulzim Basha mund të dilte në bazë për të folur për atë që ndodhi në votime....

“Ata që janë zemra e sistemit tonë shëndetësor”, Rama takim me infermierë nga e...

Në Ditën Botërore të Infermierëve, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me infermierë nga e gjithë Shqipëria, në amfiteatrin tek Liqenit te Tiranës. Po...

Arsimi pranon publikisht se i pëlqen Antonela/ Ja çfarë po ndodh mes tyre

Prej ditësh në rrjet është përfolur se pas ndarjes nga Ana, Arsimi ka nisur një lidhje me Antonelën. Mirëpo, vetëm së fundmi, ish-konkurrenti i...

Juventus zgjedh zëvendësuesin e Pirlos

E ardhmja e Andrea Pirlo-s vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tek Juventus. Pavarësisht nga mënyra si do të mbyllet sezonit, fati i...

Dokumenti i brendshëm i BE, VOA: Të nisin sa më shpejt negociatat me Shqipërinë...

Në një dokument të brendshëm të Bashkimit Evropian të parë nga Zëri i Amerikës, thuhet se njerëzit në vendet e Ballkanit Perëndimor po përjetojnë...

Nga të gjitha shenjat e horoskopit këto të treja ju godasin me thikë pas...

DASHI (21 Mars - 19 Prill)-Dashi mund të jetë një shenjë shumë besnike, por kur bëhet fjalë për të vendosur veten në radhë të...

Test psikologjik: Cilën akullore do të hanit? Përgjigja tregon këtë për ty

Dr. Hirsch deklaron se shija e preferuar e akullores përcaktohet që në fëmijëri dhe, si rregull, nuk ndryshon gjatë gjithë jetës. Nëse keni zgjedhur: Vanilje-Sipas...

Greqi/ Regjistrohen 70 humbje jete dhe mbi 2 mijë raste të reja në 24...

Në 24 orët e fundit Greqia ka shënuar 70 viktima nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë raporton se 2, 489 raste të reja me Covid-19,...

Tomini: Shqiptarët nuk do të pengohen për të lëvizur jashtë kufijve të vendit

Shqiptarët këtë Verë nuk do të pengohen për të udhëtuar jashtë kufijve të vendit. Në një intervistë për Tv Klan, zëvendës ministrja e Shëndetësisë,...

Do të ishin qetësuar

Nga Alba Malltezi/ Vetëm fitorja do të kishte qetësuar pakicën, e cila, prej ditës së parë që humbi zgjedhjet, në të largëtin tashmë 2013,...