29.05.2020 11:53
Home Tags Edi Reja

Tag: Edi Reja

Ngërçi fals për reformën zgjedhore në pritje të “pazarit”

Nga Mero Baze Reforma zgjedhore duket se ka hyrë në ngërç jo për shkak të ndonjë problemi serioz rreth rekomandimeve të OSBE/ODIHR, por për shkak...

‘Wizz Air’ krijon bazën e re të avionëve në Tiranë: Do të bëjmë udhëtimet...

Pandemia globale nuk e ka ndalur kompaninë ajrore Wizz Air,të shtojë 15 destinacione të reja fluturimesh me bazë në aeroportin e Rinasit. Drejtori i...

Strakosha i hap derën Milot Rashicës

Strakosha do të ishte i lumtur nëse me të në Lazio përfundon Rashica. Milot Rashica mund të jetë duke e luajtur sezonin e fundit...

Berisha tejkalon çdo fantazi: Rama përdor emrat e emigrantëve në SHBA për të mbushur...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një de noncim lidhur me testimet për Covid-19. Duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital, Berisha deklaron se...

Italia dhuron skaf për Parkun Detar Karaburun-Sazan, ambasadori Bucci: Mbështesim mbrojtjen e trashëgimisë mjedisore

Një skaf i ri u dhurua nga qeveria italiane për parkun detar të Karaburun-Sazanit, për të mbrojtur florën dhe faunën. Ministri Blendi Klosi foli...

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit kryen 299 inspektime, asgjësohen 22,434 tonë produkte ushqimore

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit në kuadër të sigurisë ushqimore ka kryer gjatë ditës së sotme 299 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin. Trupat...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI, E SHTUNE 30 MAJ 2020

Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni reagimet negative që vijnë në drejtimin tuaj. Ata që...

“Forbes” thotë se Kylie Jenner gënjeu për statusin e miliarderes dhe ajo reagoi menjëherë!

Ishte mars i vitit 2019, kur “Forbes” e quajti Kylie Jenner miliarderen më të re në botë, falë të ardhurave nga kompania kozmetike, e...

Sipërmarrja mbresëlënëse e prodhimit të bimëve aromatike dhe mjekësore në Këmishtaj që furnizon kompanitë...

Një sipërmarrje mbresëlënëse e prodhimit të bimëve aromatike dhe mjekësore është ngritur në Këmishtaj të Lushnjës, e cila furnizon kompanitë më të mëdha farmaceutike...

OSBE mbështetje në fushën e antitrafikimit/ Borchardt: Shqipëria vendi i parë në rajon në...

OSBE-ja mbështet zyrtarët shqiptarë në fushën e antitrafikimit për të hartuar trajnimin e parë simulues. Prezenca e OSBE-së në Shqipëri dhe Zyra e Përfaqësuesit të...