30.11.2021 09:26
Home Tags E-albania

Tag: e-albania

Basha ironizon akuzat e Berishës, ja kur duhet të japë dorëheqjen pa kthim kryetari...

Vetëm pak ditë na ndajnë nga Kuvendi Kombëtar, për të cilin kryetari i PD, Lulzim Basha ka njoftuar se do të mbahet më 18...

BioNTech: Vaksina Pfizer ka të ngjarë të ofrojë mbrojtje të fortë ndaj rasteve të...

Vaksina e krijuar për COVID-19 nga BioNTech dhe Pfizer ka të ngjarë të ofrojë mbrojtje të fortë kundër çdo sëmundjeje të rëndë nga varianti...

10 fakte që Berisha ka mbështetur Lulzim Bashën gjatë karrierës së tij

Marrë nga emisioni 'Dekalog' i gazetarit Roland Qafoku/ -1.Lulzim Basha u afrua në PD në vitin 2004 nga kryetari i asaj kohe i kësaj...

Fati yt/ Horoskopi, 1 dhjetor 2021

Dashi-Nesër me ndihmën e rrjetit tuaj të fuqishëm mund të implementoni planet e biznesit. Do të përdorni dijet tuaja për të marrë përfitime. Gjithashtu...

Narrativa e Berishës, efektive në sinorin elektoral të PD-së, por…

Nga Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli persona non grata, Berisha hapi ndaj tij një çështje gjyqësore civile për shpifje në Paris,...

‘Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin’, flet mikesha e Beatrixës

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit e jo më kot pasi dyshja çdo moment shfaqen duke u...

Tek Juventus nuk bind, Conte dhe Arsenal janë gati të përfitojnë

E ardhmja e Alvaro Morata tek Juventus është në dyshim. Bardhezinjtë duhet të paguajnë 35 milionë euro për ta blerë përfundimisht nga Atlerico Madrid. Megjithatë, duket...

Moti i keq, ministrja Krifca: Situata në qarqe pritet të normalizohet

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka bërë me dije përditësimin mbi situatën sipas qarqeve ndërsa shprehet...

“M’u ul në gjunjë”, Basha: Meta gënjen, s’i kërkova anulimin e zgjedhjeve, na shkatërroi...

Mashtrime i ka quajtur Lulzim Basha deklaratat e Ilir Metës i cili tha se kreu i PD i është ulur në gjunjë që të...

3 çiftet e Horoskopit që dashurohen me të kundërtin e tyre

Nuk është e nevojshme të jeni njohës i kombinimeve të Horoskopit për të ditur se ka shenja që përputhen me krijimin e çifteve harmonike...