01.12.2021 01:20
Home Tags Dua lipa

Tag: Dua lipa

Adriana Matoshi përfundon operacionin, del rezultati për largimin e tumorit në tru

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, ka përfunduar me sukses operacionit që i ishte nënshtruar për largimin e tumorit në tru.Lajmin e gëzuar e kanë...

Iliri dhe Sabiani flasin për nominimet

Iliri me Sabianin kanë diskutuar rreth nominimeve të spektalit të mbrëmshëm. “Sinqerisht nuk arrij ti kuptoj si kanë votuar.Thjesht besoj se ti nga Einxhel e...

Lideri i “no vax” shërohet nga Covid dhe ndryshon mendim: Vaksinat shpëtojnë jetë

Dikur ishte një ndër zërat më kritikë kundër vaksinave të koronavirusit, por pasi u infektua ndryshoi totalisht mendim. Kjo është historia e liderit të...

Ibrahimovic: Unë nuk besoj në Zot, besoj në veten

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, ka thënë se nuk beson në Zot e as në jetën pas vdekjes. Sulmuesi i Milanit Ibrahimovic thotë se ndihet...

ARRSH aksion për mbylljen e hyrje-daljeve të rrezikshme në aksin Tiranë Durrës, bizneset kundërshtojnë:...

Bizneset në aksin Tiranë-Durrës kanë kundërshtuar sot aksionin e Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) për mbylljen e hyrje-daljeve të rrezikshme. Në këtë aks janë 300...

Pa prisni pak, mos vallë Rihanna me këtë detaj sapo na tregoi se është...

Barbadosi është shpallur zyrtarisht republika më e re në botë! Në ceremoninë që u zhvillua në përvjetorin e 55-të të pavarësisë, në kryeqytetin Brixhtaun,...

Nano lajmëron ristrukturimin e policisë: Do veprojmë më shpejtë, po analizojmë çdo gjë

Në Komisionin e Sigurisë Kombëtare, po raporton Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano i cili ka theksuar se policia e Shtetit prej afro...

Manja: Njësia Antikorrupsionit në fokus investigimin e dhënien e lejeve të ndërtimit në ...

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja komunikim këtë të mërkurë ka bërë publik dhe rastet që janë marrë në shqyrtim deri më tani nga Njësia...

Trekëndëshi Donald-Bora-Trixa…/ Ironizon ish-burri i Borës, Vin Veli

Tashme trekendeshi Bora, Donald, Trixa eshte kryefjala e dites. Mbremjen e djeshme teksa Semi revoltohej per situaten e Trixes dhe Donaldit ai deklaroi se...

OBSH: Numri i viktima nga Covid-19 është ulur me 10% këtë javë

Pothuajse 3.8 milionë njerëz në mbarë botën u infektuan me Covid-19 javën që kaloi dhe më shumë se 47 mijë persona ndërruan jetë. Lajmi...