31.05.2020 04:04
Home Tags Ditelindja

Tag: ditelindja

Turizmi në Vlorë, Pogradec e Tropojë / Flasin Leli, Xhakolli dhe Kërnaja: Sfidat dhe...

Si kurrë më parë, sezoni veror në Shqipëri po përballet me protokollet e diktuara nga pandemia globale. Në një lidhje direkte me studion e...

VIDEO / Z. Nishani shikoni këto pamje nga SHBA, përpara se të akuzoni policinë...

Bujar Nishani është treguar entuziast për takimin e PD në Durrës, i mbajtur në shkelje të të gjitha protokolleve të diktuara nga siguria globale....

Koronavirusi “censuron” filmat/ A do të shohim më puthje në ekran?

Dega e filmit është paralizuar për shkak të pandemisë edhe në Gjermani. Me një koncept sigurie ajo kërkon që të rikthehet në skenë si...

Vini në punë trurin tuaj! Çfarë mungon në këtë foto?

Nëse jeni një fans i vërtetë i enigmës, ky kjo foto do vërë në punë trurin dhe imagjinatën tuaj. Kushtojini vëmendjen detajeve të vogla...

Gjeni sa këmbë ndodhen në këtë foto, pamja e parë do ju mashtrojë

Një studim thotë se në botën moderne, vëmendja e njeriut sa vjen dhe po zvogëlohet. Epo, ne patjetër duhet të ndryshojmë këtë situatë dhe...

Reforma Zgjedhore/ Sot mbledhja e fundit para afatit ’31 maj’, marrëveshja në Këshillin Politik...

Sot në orën 17:00 Këshilli Politik mblidhet për herë të fundit para përfundimit të afatit 31 maj të dakordësuar mes palëve për përfundimin e...

Mbahet premtimi/ “Parku Rinia” gati për të pritur të vegjlit nesër për 1 Qershorin

“Parku Rinia” është gati të presë nesër, në festën e 1 Qershorit, fëmijët e kryeqytetit, me më shumë lodra, gjelbërim dhe mjedise argëtuese. Me...

Trajneri i Gjermanisë i mahnitur me cilësinë e Bundesligës gjatë pandemisë

Trajneri i kombëtares gjermane, Joachim Low, është shumë i kënaqur me ndeshjet e zhvilluara deri më tani në Bundesliga. “Jam i lumtur kur shoh...

Çfarë i pret gjithë shenjat e horoskopit në muajin Qershor?

Na ndajne edhe pak ditë nga qeshori, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta...

Spanja shtyn gjendjen e jashtëzakonshme deri më 21 qershor?

Kryeministri spanjoll, Pedro Sanchez, tha të dielën se do të kërkojë nga parlamenti që të miratojë dy javë shtesë të gjendjes së jashtëzakonshme, pas...