03.12.2021 08:40
Home Tags Diell

Tag: diell

Milan humb një nga shtyllat e ekipit deri në fund të sezonit, dëmtimi rezultoi...

Simon Kjaer pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen ndaj Genoas. Mbrojtësi doli me barelë dhe tizofët i druheshin një dëmtimi të rëndë. Milani...

Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Angela Martini është bërë nënë për herë të parë. Modelja e njohur shqiptare ka surprizuar ndjekësit e saj me lajmin që ka dhënë në...

Profecia e ambasadores së SHBA dhe ‘enveristët’ e vërtetë të Shqipërisë

Nga Mero Baze Botimi i fotografisë së Sali Berishës në odën e pritjes së Enver Hoxhës, i përngjan një eksperimenti social, që na e bën...

Qeveria çeke synon të bëjë vaksinimin e detyrueshëm për moshat mbi 60

Qeveria në largim e Çekisë po planifikon të urdhërojë vaksinimin e personave mbi moshën 60 vjeçare si dhe të bëjë vaksinimin e detyrueshëm për...

“Jam magnet”/ Berisha mburret: Ja kam kaluar Ramës, Bashës dhe Kim me shikueshmëri

Sali Berisha eshte mburrur se me foltoren e tij ia ka kaluar ne shikueshmeri Rames, Bashes dhe ambasadores amerikane, duke thene se “Foltorja” eshte...

Nëse “Foltorja” është demokraci, atëherë PD e meriton Berisha&Bashën

Nga Ben Andoni Nëse në fillim njerëzit e PD-së mundoheshin të gjenin atë të veçantën dhe mënyrën sesi do të mbrohej Berisha me etiketimin “Non...

Lajmi i divorcit të Mira Konçit e Shpëtim Saraçit, e bija Era: Për fundvit...

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë pjesë e programit Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit. Përmes një lidhje...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4 humbje jete dhe 406 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 16...

Do të keni oferta të mira për jashtë vendit/ Nga astrologia Meri Shehu vjen...

12. Gaforrja Ky muaj Dhjetor duhet të jetë disi më i menaxhueshëm nga të tjerët për personat e shenjës së Gaforres. Të tjerët do t’i...

Basha “dhëmbë për dhëmbë” me Berishën: Ka vetëm një dosje, Non Grata jote nga...

Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet ish-kryeministrit Sali Berisha. ‘Trillimet e shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali Berishës. Ka vetëm një dosje,...