03.06.2020 12:52
Home Tags Debati

Tag: debati

Ribashkim mes Bella Hadid dhe The Weeknd?!

Mësohet se Bella Hadid dhe The Weeknd kanë nisur të flasin sërish. Këtë e kanë konfirmuar miqtë e ngushtë të modeles për “Us Weekly”...

80 aktorë të sistemit të ri të drejtësisë diskutime mbi ecurinë e Reformës në...

Në takimin e radhës të Komitetit Drejtues Sektorial për Reformën u mblodhën online rreth 80 aktorë të sistemit të ri të drejtësisë, akademisë dhe...

“Zgjedhorja”/ Çfarë po ndodh? Damian Gjiknuri dhe opozita jashtëparlamemtare largohen nga Ambasada e SHBA-së

Ambasadorët e SHBA, BE, Britanisë dhe ODIHR, u takuan sërish sot me përfaqësuesit e Këshillit Politik. Takimi, i cili u mbajt në rezidencën e...

Mes këtyre shenjave ekziston një tërheqje speciale dhe mund të jenë çifte perfekte

Mes këtyre shenjave zodiakale ekziston një tërheqje speciale. Çdo çift mund të ndërtojë një marrëdhënie të bukur kur ka shumë tërheqje dhe dëshirë. Ka...

“Financim 100% nga shteti”/ Rama për HEC-in e Skavicës: Dështim i gjithë qeverive të...

Kryeministri Edi Rama, i pranishem sot ne prezantimin qe iu be projektit te Hidrocentralit të Skavicës, theksoi se “Pas më shumë se gjysmë shekulli...

Arti mural për herë të parë në Elbasan

Pergjate aksit nacional se unazes se qytetit te Elbasanit, Bashkia Elbasan ka ndermarre nje projekt per rikualifikimin e sistemin e fasadave te objekteve kolektive...

Çim Peka: Lulzim Basha i tregoi vendin Yuri Kim, e mori në telefon duke...

Gazetari i familjes Berisha-Meta, Çlirim Peka, thotë se Lulzim Basha i ka treguar vendin dje ambasadores amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.  Sipas tij, ai...

Kuvendi i Kosovës mblidhet për të votuar Qeverinë e re, Vjosa Osmani nuk pranon...

Ka nisur seanca ku pritet që të votohet qeveria në krye me Avdullah Hotin e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Seanca është duke u udhëhequr...

Ish- kryetari i Partisë Demokratike tallet me Bashën: Dhe shoku Rama e tha qartë...

Ish-kreu i degës së PD-së në Kukës, i cili kohë më parë shkaktoi “tërmet” me fjalimin që mbajti në Kuvendin e PD-së, i ka...

Prezantohet projekti i HEC-it të Skavicës, Rama: Ëndërr gjysmë shekullore, financim 100% nga shteti,...

Kryeministri Edi Rama merr pjesë në prezantimin e hidrocentralit të Skavicës. A bën me dije dhe siguron se HEC-i do të ndërtohet 100% me...