26.01.2021 02:00
Home Tags Debati

Tag: debati

Nis proces i trajnimeve për punonjësit e Policisë për procesin zgjedhor “25 prill 2021”,...

Ka nisur procesi i trajnimit të punonjësve të policisë së shtetit të cilët do të angazhohen në monitorimin e procesit zgjedhor të 25 prillit...

Si zemërohet dhe grindet secila shenjë e horoskopit?

Gjithkush ndonjëherë ndodh që të gjenden në situata të vështira, në të cilat shmangia e një lufte bëhet pothuajse e pamundur. Megjithatë, ka nga...

Fiaskoja e vaksinimit në Europë

Qendrat e vaksinimit janë gati, por nuk kanë vaksina. Pfizer e ka reduktuar prodhimin, kurse AstraZeneca doli me deklaratën e furnizimit të BE me...

Mevlanit nis t’i pëlqejë Antonela, Ledjana hedh kunja në mesnatë

Konkurrentja e re e "Përputhen", Antonela ka nxitur debate në studio pas deklaratës së saj se është në program për Mevlanin. Ndërkohë para hyrjes...

Ultrasit i përvishen Mario Balotellit: Je pa dinjitet, nuk vlen asgjë

Mbrëmjen e djeshme në Serie B u zhvillua sfida mes Brescias dhe Monzës. Kjo ndeshje nuk është si gjithë të tjerat për Mario Balotellin,...

Rama kujton historinë me mashtruesin kur ishte kryetar Bashkie i Tiranës: Bëri një foto...

Kryeministri Edi Rama hodhi poshtë sot pretendimet për lidhje të eksponentëve të Ndragheta-s me zyrtarë të lartë të PS-së. Për ta ilustruar bindjen që...

Britani e Madhe/ Priten masat shtrënguese: Kush vjen nga jashtë vendit duhet të qëndrojë...

Variantet e reja të koronavirusit kanë ngritur alarmin në Britaninë e Madhe, ku janë rritur ndjeshëm shifrat e të infektuarve. Qeveria britanike pritet të...

Foto/ Një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, takoi Lulzim Bashën në...

Në foto shihet se një nga ”mafiozët” e përmendur në përgjimet e Ndraghetës, ka zhvilluar një takim me Lulzim Bashën në selinë e PD...

Shenjat e horoskopit që kanë lindur me një fuqi për të joshur

Shihni nëse shenja juaj bën pjesë tek ato më joshëset e zodiakut… Peshqit-Janë plot mister dhe në dukje të brishtë e të ndjeshëm. Ata i...

Përmbytjet, Rama: Është bërë bilanci, do të publikohet në fund të kësaj situate

Kryeministri Edi Rama foli për situatën e krijuar nga përmbytjet në vend, si pasojë e reshjeve masive të shiut të rëna në ditët e...