26.10.2020 08:21
Home Tags CR7

Tag: CR7

Si po veprojnë Trump dhe Biden për të ndikuar te votuesit e pavendosur

Kur kanë mbetur edhe nëntë ditë përpara zgjedhjeve të 3 nëntorit, Presidenti republikan Donald Trump, sfiduesi i tij demokrat Joe Biden si dhe dy...

U kthye në sukses pandemie: Historia frymëzuese e dy artistëve që hapën një pastiçeri

Një tostierë nuk është ndoshta mjeti i përsosur për të nisur biznesin e një pastiçerie, megjithatë është kohë pandemie dhe të gjithë duket se po...

Erdogan: Macron të vizitohet te psikiatri

Franca tërhoqi ambasadoren në Ankara dhe i quajti të papranueshme deklaratat e president turk për homologun e tij francez. Por Erdogan nuk reflekton dhe...

Cr 7 pozitiv me Covid, ja ku po qëndrojnë Georgina me katër fëmijët

Cristiano Ronaldo vijon të jetë pozitiv me COVID-19 teksa Juventus shpreson se ai 48 orë para sfidës me Barcelonën do rezultojë negativ dhe UEFA...

Edhe Ronaldinho pozitiv me Covid 19, ja gjendja e ish futbollistit

Ronaldinho është infektuar me COVID-19. Nga shumë figura të njohura të sportit, as braziliani nuk ka mundur t’i shpëtojë virusit. 40-vjeçari i cili ka...

Zgjedhjet në SHBA, ja kë mbështesin francezët

Marrëdhënia midis Francës dhe Shteteve të Bashkuara rrallë herë ka qenë kaq e distancuar sa tani, thonë ekspertët. Ndërsa zgjedhjet presidenciale në Shtetet e...

Pritjes së gjatë i vjen fundi, ja kur rikthehet Hazard

Hazard më në fund do të rikthehet në aksion, mund t’i ketë disa minuta të martën kundër Borussia Mönchengladbach. Lëndimi i takon të kaluarës....

Horoskopi, fati yt sot 26 tetor 2020

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e...

Sulmi i Metës ndaj medias, Yzeiri: Ç’mund të presësh nga një njeri që abuzon...

Analisti Ilir Yzeiri shprehet se ne jemi një vend i mjerë që kemi për president Ilir Metën i cili sulmon fjalën e lirë dhe...

Pse duhet të vetëdisiplinohemi ndaj celularëve

Studimet tregojnë se një celular është problematik, aq sa mund të krijojë simptoma tek njerëzit që duhet të kalojnë të paktën një ditë pa...