08.07.2020 08:48
Home Tags Conte

Tag: Conte

Njihuni me frutat më të shijshme dhe të shëndetshme në botë

Idea e të ushqyerit shëndetshëm për disa njerëz nënkupton se duhet të heqin dorë nga shija. Kjo nuk është e vërtetë, sidomos në rastin...

Shqiptarët të përçarë në zgjedhjet e Maqedonisë së Veriut/ Ali Ahmeti: Kam pritur që...

Kreu i BDI, Ali Ahmeti ka konfirmuar në emisionin ‘’ Real Story’’ të Sokol Ballës në Neës24 se shqiptarët edhe në këto zgjedhje të...

Juventusi pa Dybalan dhe De Ligt, i shkon Milanit në formë me Ibrahimovicin

Juventusi do të përballet me testin më të vështirë që prej rikthimit të futbollit, sepse do të luajë kundër Milanit në formë të mirë...

Sodë buke dhe mjalt, kura për një shëndet të gjatë

Në ka një produkt që nuk mungon kurrë në kuzhinën e një amvise, ajo është soda e bukës. Përveç përdorimeve në kuzhinë, amvisat e...

E dini përse Kamza duhet të mbështesi fuqimisht Partinë Socialiste në një mandat të...

Deputeti i Partisë Socialiste, Elio Hysko iu ka bërë thirrje qytetarëve të Bashkisë Kamëz për mbështetje në një mandat të tretë. Bashkë me thirrjen...

Pasi bashkëshorti shpalli kandidaturën për president, Kim shfaqet me një look të ri!

Ka zgjatur fare pak eksperienca e Kim si flokëkuqe, pasi ajo është rikthyer sërish në origjinë dhe ditën e sotme është fotografuar me flokët...

Vendimi i papritur/ Administrata e Presidentit Trump njofton Kongresin: Po tërhiqemi nga OBSH

Administrata e udhëhequr nga presidenti Donald Trump ka njoftuar Kongresin se po tërheq zyrtarisht Shtetet e Bashkuara nga Organizata Botërore e Shëndetit në mes...

Gjeni ekuacionin që po çmend rrjetet sociale!

Lojërat vizuale rrisin aftësinë për të vërejtur detaje të vogla, ose me fjalë më të thjeshta, fuqinë tonë të vëzhgimit. Në ju sjellim një...

Meta: Liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës duhet të ndodhë sa më parë!

Presidenti Ilir Meta thekson se liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës është një domosdoshmëri që duhet të ndodhë sa më parë. Kreu i Shtetit...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 8 KORRIK 2020

Dashi Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të aplikohet domosdoshmërisht për ju nesër. Aktualisht ndodheni në një fazë ku nuk...