30.11.2021 06:39
Home Tags Cerdhe

Tag: cerdhe

“Me kë tallesh ti?”, ish-deputetja e PD sulmon Lulzim Bashën

Ish-deputetja e PD në Vlorë, Nadire Meçorapaj, ka sulmuar Lulzim Bashën. Ajo shkruan se nisma e dekomunistizimit, është një tjetër dështim dhe projekt i lënë...

Edhe Klopp del kundër Messi-t: Nëse nuk ndodh tani, kur do të ndodhë?

Edhe Jurgen Klopp ka kritikuar Topin e Artë të fituar nga Leo Messi. Gjatë konferencës për shtyp të zhvilluar në prag të derbit me Everton...

Hajdari: Nuk e shikoj Berishën në krye të partisë! Asnjë Kongres nuk sjell PD...

Rudina Hajdari, te dy Kongreset e thirrura, nuk e çojnë asnjëra Partinë Demokratike drejt fitores dhe këtë e thotë me bindje, pasi sipas saj...

Situata nga Covid-19/ Ndeshja e rëndësishme e “Champions League”luhet pa tifozë

Pas RB Leipzigut, me dyer të mbyllura do të luajë edhe Bayern Munichu. Ndeshja kundër Barcelonës, e planifikuar për datën 8 dhjetor në kuadër...

Masat e reja anti-COVID që pritet të hyjnë në fuqi, kush hyn në Kosovë...

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, në një mbledhje qeverie ka propozuar disa masa anti-COVID për të parandaluar pandeminë. Mësohet se ‘Shëndetësia’ ka propozuar që...

Piktura e tij shitet për bamirësi/ Ja veprimi që bëri Donaldi

‘’Vëllai i Madh’’ ka mundësuar që gjatë spektaklit të sotëm piktura e Ismail Qemalit të dalë në ankand. Kjo pikturë u krijua nga Donaldi me...

Varianti i ri po trondit botën, Merck: Pilula është efektive kundër çdo mutacioni

Kompania farmaceutike “Merck” njoftoi sot se pilula e saj kundër koronavirusit me substancën aktive molnopiravir pritet të ketë të njëjtin efektivitet kundër çdo mutacioni...

Silva Bino jep lajmin: Shumë shpejt në Shqipëri vjen vaksina Johnson & Johnson!

Shefja e departamentit të Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka treguar që shumë shpejt në Shqipëri do të vijë edhe vaksina Johnson & Johnson...

Ja si i përjetojnë shenjat e horoskopit lajmet e këqija

Asnjerit nga ne nuk i pëlqejnë lajmet e këqija por si reagon secila shenjë ndaj këtyre lajmeve? Dashi Dashi ka shumë vetëbesim për rrugëtimin e jetës....

Super goditje me kosto zero, zbulohet ideja e fundit e Guardiola-s

Real Madrid rrezikon një rast të ri Sergio Ramos, këtë herë me Luka Modric. Sipas Superdeportes, ekziston mundësia konkrete që kroati të largohhet nga Madridi...