02.12.2021 12:03
Home Tags Bulllizim

Tag: bulllizim

Bora Zemani, fitorja e heshtur e saj

Askush nuk ka ngelur pa u përfshirë në një bisedë për trekëndëshin e dashurisë: Bora – Donald – Beatrix. Ditët e fundit kanë qenë...

Rama debat me gazetarin: Vaksinohu se nuk do të hysh më në konferenca shtypi,...

Në komunikimin që pati me gazetarët pasi bëri dozën e tretë të vaksinës Kryeministri Rama pati një debat edhe njërin prej gazetarëve që tha...

“S’pretendojmë të zgjidhen 7 kërkesat me një të rënë të lapsit”, kreu i shoqatës...

Kreu i Shoqatës së Invalidëve Para-Tetraplegjikë, Bajram Tirana ka zbardhur detaje nga takimi që pati me ministren e Financave, Delina Ibrahimaj, pas protestës që...

Flakonin e zgjedh gazetarja/ Kryeministri Rama merr dozën e tretë të vaksinës

Kryeministri Edi Rama ndodhet në stadiumin ‘Air Albania’ ku ka marrë dozën e tretë të vaksinës COVID. Teksa dy dozat e para që Rama ka...

Të vaksinuar plotësisht dhe me test negativ, Franca forcon masat në kufi për shtetasit...

Qytetarët e vendeve jashtë Bashkimit Europian, përfshirë Shqipërinë duhet të jenë të vaksinuar plotësisht dhe të kenë një test negativ të koronavirusit për të...

Rama udhëton nesër drejt SHBA

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e nesërme do të udhëtojë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Lajmin e ka dhënë gjatë një komunikimi...

Braçe: Vaksinimi të bëhet me detyrim, siç po e bën gjithë bota! Të ndalojmë...

Erion Braçe nga salla e Kuvendit tha se Shqipëria duhet ta bëjë vaksinimin me detyrim. Socialisti foli i revoltuar në parlament për shifrat e...

Manastirliu në Kuvend: Nga sot çdo qytetar mbi moshën 18 vjeç mund të bëjë...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në fjalën e saj në Parlament, tha se duke filluar nga sot, të gjithë qytetarët mbi...

‘Koha për të bërë diçka të re’, ish-kancelari Sebastian Kurz largohet nga të gjitha...

Ish-kancelari austriak, Sebastian Kurz së shpejti do të largohet nga të gjitha postet politike. Lajmi është bërë me dije nga gazeta “Kronen Zeitung”. ‘Kurz është...

Pfizer: Vaksina kundër Covid mund të jetë e nevojshme çdo vit

Efektshmëria e dozës përforcuese të vaksinës së Pfizer dhe Biontech, pritet të zgjasë të paktën 12 muaj, dhe do të jetë e nevojshme të...