12.04.2021 05:54
Home Tags Britania e madhe

Tag: britania e madhe

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja dhe 4 humbje jete në...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije të bilancin e covid në 24 orët e fundit Situata e COVID19 në 24 orët...

Gazetari Mero Baze ironizon denoncimin e PD: Kam 15 vite që kritikoj Berishën dhe...

Botuesi i gazetës “TemA” ka ironizuar denoncimin e Partisë Demokratike lidhur me një database ku thuhet se parashikohet tendenca e votuesve se cilin do...

Të shpikësh “skandale” për hir të fushatës elektorale

Nga Alfred Peza/ Bërja publike e ekzistencës së një database që paskërkash PS e Tiranës, me emrat e votuesve dhe numrat e tyre të...

City e do me ngulm, ja pse Kayky konsiderohet Neymari i ri (Video)

Kayky konsiderohet Neymari i ri në Brazil dhe në orët e para të ditës së sotme e ka treguar pse. Sulmuesi 17-vjeçar ka shënuar...

Rama: Çdo rrugë tjetër mund të jetë një katastrofe, i kemi provuar dy herë...

Në një takim me gratë e qytetit në Elbasan, kryeministri Edi Rama nënvizoi se në këtë qytet janë bërë shumë gjëra. Rama tha se nuk...

Mjeku Gent Stroni: Vaksinimi masiv ka ndikuar në uljen e infektimeve! Rënie drastike e...

Vaksinimi i qyterarëve në vendin tonë ka ndikuar në rënien e shifrave të infektuarve me COVID-19. I këtij mendimi është mjeku infeksionist Gent Stroni. “Tashmë...

Rama: Shqipëria për t’u bërë e ardhmja jonë kërkon punë, jo receta magjike! Realizuam...

Gjatë një takimi me gratë në Elbasan kryeministri Edi Rama tha se shqiptarët kanë bërë disa zgjedhje më përpara që i kanë çuar drejt...

SHBA ‘fshikullon’ sërish Metën dhe Berishën, shpall Dvoranin kampion të Reformës në Drejtësi, më...

Ish-kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka marrë vlerësimin e dytë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në harkun kohor prej...

Deklarata e fundit e Stresit për Keisin bëri sërish lëmsh rrjetin!

Marrëdhënien e Stresit me Keisin mund ta përshkruajmë si një telenovelë të bukur, me ndarje, zënka, pajtime e ribashkime. Prej kohësh ata kanë qëndruar...

Rama-Kushi takim me gratë në Elbasan: Siç kemi arritur barazi gjinore në qeveri, do...

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me gratë në Elbasan në kuadër të fushatës elektorale. Gjatë fjalës së saj Evis Kushi tha se...