12.04.2021 04:57
Home Tags Blendi Gonxhe

Tag: Blendi Gonxhe

Rama: Ne punojmë pa lodhje të ecim përpara, realizuam vaksinimin masiv si askush tjetër...

Gjatë një takimi me gratë në Elbasan kryeministri Edi Rama tha se shqiptarët kanë bërë disa zgjedhje më përpara që i kanë çuar drejt...

SHBA ‘fshikullon’ sërish Metën dhe Berishën, shpall Dvoranin kampion të Reformës në Drejtësi, më...

Ish-kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka marrë vlerësimin e dytë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në harkun kohor prej...

Deklarata e fundit e Stresit për Keisin bëri sërish lëmsh rrjetin!

Marrëdhënien e Stresit me Keisin mund ta përshkruajmë si një telenovelë të bukur, me ndarje, zënka, pajtime e ribashkime. Prej kohësh ata kanë qëndruar...

Rama-Kushi takim me gratë në Elbasan: Siç kemi arritur barazi gjinore në qeveri, do...

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me gratë në Elbasan në kuadër të fushatës elektorale. Gjatë fjalës së saj Evis Kushi tha se...

Këto janë 4 shenjat më të ëmbla dhe më bujare të horoskopit

PESHQIT-Peshqit janë shenjat më të ëmbla, të cilat vazhdimisht mendojnë për të tjerët dhe për shkak të intuitës së tyre dinë instiktivisht se për...

Balla nga Belshi: Elbasani do t’i japë Partisë Socialiste 9 mandate, për të vazhduar...

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla deklaroi nga Belshi se në 25 prill, qarku i Elbasanit do t’i japë Partisë Socialiste...

Mos ja vini re Ilir Metës, Shehrazadja i ka hyrë nën lëkurë! Le ta...

Nga Ilirian Blloshmi/ Ka 30 vite që bën korrupsion, pla çkitje, zhdu kje dëshmitarësh, sha ntazh, intriga, plane destabilizuese, pastrim parash, fshehje pasurie, mashtrim me...

Tare tregon të ardhmen e Muriqit: Gëzon respektin e stafit, mund t’i japë shumë...

Vedat Muriqi nuk ia ka dalë që deri tani të përmbushë pritshmëritë me Lacion. Sulmuesi mes COVID dhe dëmtimeve, nuk ka bërë më të...

Ministria e Brendshme: Shtyhet afati i tërheqjes së letërnjoftimeve deri në shtator

Ministria e Brendshme bën me dije se është shtyrë afati i letërnjoftimeve (kartës së identitetit) deri në shtator 2021. Me anë të një postimi...

Rama thumbon Metën dhe Berishën: Janë gati të djegin Shqipërinë, për pushtetin e tyre

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar edhe Ilir Metën dhe Sali Berishën, sipas së cilit janë e keqja e këtij vendi. “Ato kur nuk kanë pushtetin...