28.10.2021 06:29
Home Tags Bilanci

Tag: bilanci

Alarm i Kuq! Cikloni godet Maltën, i afrohet Shqipërisë

Cikloni që po bën kërdinë në Italinë jugore, pritet të zbarkojë në Maltë nga kjo mbrëmje deri të premten. Priten erëra deri në 120...

Nuk shqetësohen fare, cilat janë shenjat më pak të ndjeshme të Horoskopit

E konsideroni veten veçanërisht të ndjeshëm? Jeni tepër të shqetësuar se si do të reagojnë të tjerët ndaj asaj që bëni dhe thoni? Jeni...

Teoria më e fundit e “Trekëndëshit të Djallit”, sipas Bashës dhe misteri i Bermudës!

Nga Aranit Muraçi Pas pezullimit nga partia Sali Berisha e konsideron Lulzim Bashën “peng” të Edi Ramës dhe për këtë arsye ka nisur një fushatë...

Zaev: Do të bëjmë gjithçka që çmimi i energjisë elektrike të mos ndryshojë

“Ne ecim përpara së bashku me popullin. Ne sjellim shumë më tepër kujdes dhe shumë më tepër efikasitet në shërbim të qytetarëve. Ky është...

Eurodeputetët apelojnë: BE të përshpejtojë integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor

Eurodeputetët kërkojnë që Bashkimi Europian të mbështese financiarisht dhe nëpërmjet bashkëpunimit institucional vendet e Ballkanit Perëndimor mund të luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar....

Edi Rama tregon kur do të hapet kantieri i Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

Më 28 nëntor do të hapet kantieri i Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës. Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama në një postim në...

Publikohet harta: Cilat janë vendet më të rrezikuara nga COVID në Europë?

“Politico” shkruan se Europa është tashmë në mëshirën e valës së katërt të pandemisë së koronavirusit, pasi janë të pakta vendet në Kontinentin e...

Presin binjakë, Cristiano Ronaldo dhe Georgina ndajnë lajmin e bukur (foto)

Para pak, ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka ndarë lajmin se do të bëhet baba për herë të 4. “I lumtur t’ju lajmëroj se...

Çfarë ndodhi? Vendimi i fundit i “Netflix” rreth Princeshës Diana revolton Princin William

Intervista e bujshme e Princeshës Diana me Martin Bashir në vitin 1995, do të jetë pjesë e sezonit të ardhshëm të “The Crown”, që...

Ngjarje e rëndë/ Ndërron jetë nga Covidi një vajzë 17-vjeçare në MV

Një 17-vjeçare në Maqedoninë e Veriut ka humbur betejën me virusin SarsCov2(Covid -19), duke ndërruar jetë ditën e sotme. Lajmi është konfirmuar nga Ministria...