09.12.2021 03:09
Home Tags Bilali

Tag: Bilali

Fëmijët e prekur nga Omicron, shfaqet simptoma e pazakontë

Një simptomë e pazakontë e Omicron po shfaqet tek fëmijët, paralajmërojnë mjekët britanikë që janë ndeshur me raste të tilla. Të miturit sipas tyre, kanë...

Ibra: Rinovova me Milanin pa pyetur gruan, s’e di pse nuk e fitova kurrë...

Milani është eliminuar së fundi nga Champions League: “Jemi të zhgënjyer dhe na vjen shumë keq, por do të luftojmë për të fituar titullin...

Sabiani i kthen mbrapsht shaminë, Beatrix e mërzitur pyet këngëtarin

Sabiani dhe Beatrix kanë pasur një përplasje me njëri-tjetrin pas një deklarate që bëri këngëtari i njohur. Ai u shpreh se “kanë dalë në...

Zelanda e Re “zhduk” duhanin: Të rinjtë nuk do të prekin cigare me dorë!

Asnjë neozelandez i lindur pas vitit 2008 nuk do të mund të blejë cigare sipas ligjit të ri të propozuar në vend. Qeveria e Zelandës...

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘hakmerret’ për vëllain

Semi dhe Donaldi ishin miq të mirë gjatë kohës që këngëtarja ishte ende në shtëpinë e Big Brother Vip, por gjërat ndryshuan pas eiliminimit...

Balla takime në DASH: Luftë ndaj korrupsionit dhe eliminim të pandëshkueshmërisë

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga një delegacion me deputetë të Kuvendit të Shqipërisë gjatë vizitës në Uashington...

Këto shenja të horoskopit do të shpërblehen financiarisht!

Dashi- Shpërblimet financiare do të lidhen me punën, biznesin dhe statusin shoqëror. Të gijthë ata që i përkasin kësaj shenje mund të marrin një...

Benatia njofton “pensionimin” në moshën 34-vjeçare

Medhi Benatia i ka dhënë fund futbollit aktiv në moshën 34-vjeçare. Mbrojtësi ka bërë të ditur këtë vendim të rëndësishëm të tij nëpërmjet një...

Arti në zi/ Ndërron jetë regjisorja dhe skenaristja e njohur

Lina Wertmuller ka ndërruar jetë në moshën 93-vjeçare. Lina, një nga regjisoret dhe skenaristet më të mëdha të filmit në Itali, vdiq në Romë...

Berisha “non grata”, Basha: Pa diskutim që ishte temë diskutimi me Escobar, por do...

Kryedemokrati Lulzim Basha në një prononcim për media pas takimit me zyrtarin e lartë amerikan, Gabriel Escobar pranoi se temë diskutimi në selinë blu...