06.12.2021 04:11
Home Tags Big Brother

Tag: Big Brother

Romeo Veshaj me tjetër mesazh të fortë, reagon sërish për “gjyqin publik” që po...

Big Brother VIP vijon të tërheqë vemendjen e publikut dhe të mediave online. Lidhja e re e dashurisë që lindi së fundmi në shtëpinë...

Ndarja nga jeta e ish-senatorit amerikan Bob Dole, Yuri Kim: Luftëtar i egër për...

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar pas ndarjes nga jeta të ish-senatorit amerikan dhe ish-kandidatit për President të Amerikës, Bob Dole. Me një...

FATI YT/ Horoskopi 6 dhjetor 2021

Dashi Nëse në këtë kohë askush nuk do të gjejë forcën për të marrë vendime serioze kjo do të thotë se dikush tjetër do të...

Rama viziton Universitetin Shtetëror të Miçiganit: Kemi firmosur marrëveshjen për t’i dhënë forcë Universitetit...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar nga afër gjatë qëndrimit të tij në SHBA, Universitetin Shtetëror të Miçiganit. Rama theksoi se ky është një nga universitetet...

“Jam përgjegjës ndaj atyre, ajo që bënë sot…” Conte shijon suksesin e radhës. “Kam...

Antonio Conte, trajneri i Tottenhamit, komentoi për fitoren e arritur ndaj Norwich e cila ngjit edhe me tej ne renditje ekipin e Spurs… “Sapo kam...

Mjegulla e formularëve që mundëson mbajtjen e dy Kuvendeve

Nga Skënder Minxhozi Po hyjmë në javën e kongreseve të Partisë Demokratike. Një force politike që nuk prodhon dot qeverisje prej tetë vitesh, por që...

Habit Atdheu: Antonela mendon se ka diçka me mua, por unë dua Monikën

Atdheu i ftuar sot në Fan Club ka habitur me deklaratën e tij duke u shprehur se lojtarja që i pëlqen më shumë në...

Një humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit/ 328 qytetarë të infektuar

Janë kryer 1796 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 328 qytetarë, në këto bashki: 115 në Tiranë, 26 në Durrës, 24 në...

SHBA paralajmëron: Javën e ardhshme do të vendosen sanksione ndaj personave të përfshirë në...

Departamenti Amerikan i Thesarit, do të vendosë një sërë sanksionesh në vigjilje të Samitit të SHBA për Demokraci. Sipas Reuters, në “shënjestër” janë personat...

“Tek United ka një mentalitet të mjerë”, Ibrahimovic: Ja çfarë më ndodhi

Në një episod të librit të ri të Zlatan Ibrahimovic, suedezi ka folur për atë që nuk i ka pëlqyer nga Manchester United, ku...