09.12.2021 01:38
Home Tags BE

Tag: BE

Bullgaria: Nuk ndryshojmë qëndrim për Maqedoninë. Mbështesim Shqipërinë në rrugën e saj drejt BE

Bullgaria nuk do të heqë veton për fillimin e negociatave ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe BE-së, por nga ana tjetër është e...

Dita juaj me fat për 2022-shin, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Viti i ri është në prag dhe nuk e shmangim dot nevojën apo kuriozitetin për të ditur se çfarë do të na sjellë 2022-shi. Duke...

“Mendoj se del…” Beniada jep mendimin e saj për të eleminuarin

Beniada ka diskutuar me Meridianin se cili nga banorët e nominuar mund të largohet sipas saj nga shtëpia ditën e premte. “Kush mendon ti se...

Bora mbulon Bergamon, shtyhet ndeshja më e rëndësishme në Champions League

Atalanta-Villarreal do të luhet nesër. Pas disa inspektimeve i fundit në orën 20.30 dhe një interviste me dy trajnerët, arbitri Taylor ka vendosur të...

BE: Europa do të prodhojë 3.6 miliardë doza vaksine

Planet e BE-së për vaksinimin janë ambicioze, fabrikat e prodhimit të vaksinave në Bashkimin Europian pritet që të prodhojnë 3.6 miliardë doza gjatë vitit...

Edhe Kosova bojkoton Lojrat Olimpike në Pekin

Kosova ka bojkotuar Lojrat Olimpike në Pekin. Mësohet se Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbështetur vendimin e SHBA-së për bojkotin diplomatik ndaj Kinës. Këshilltari...

FATI YT/ HOROSKOPI, 9 DHJETOR 2021

Dashi Kohët e fundit keni qenë shumë të stresuar, por duhet të bëheni më të fortë. Ju dëshironi të ecni me ritme të shpejta dhe...

Maqedoni e Veriut/ 419 raste të reja me COVID dhe 8 viktima në 24...

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 419 raste të reja me koronavirus dhe tetë viktima gjatë 24 orëve të fundit. Sipas të dhënave të Ministrisë së...

Lukaku i rikthehet golit pas lëndimit

Romelo Lukaku ka shënuar golin e barazimit për Chelsea Sulmuesi i Chelsea Romelo Lukaku ka shënuar golin e barazimit kundër Zenitit sonte në Petersburg. Tirana: Studenti...

A është i korruptuar Sali Berisha? Përgjigjet Ervin Salianji: Eshtë e qartë që ka...

Deputeti i PD dhe mbeshtetes i Lulzim Bashes ne perballjen me “Foltoren”, Ervin Salianji i eshte pergjigjur pyetjes nese eshte i korruptuar Sali Berisha...