02.12.2021 09:07
Home Tags BBV

Tag: BBV

Jep dorëheqje këshilltarja e Kamala Harris

Një këshilltare dhe zëdhënëse e zëvendës Presidentes së SHBA, Kamala Harris, do të largohet nga administrata e Biden në fund të vitit. Mediat e huaja...

“Sorrë me flatra të thyer”/ Vazhdon debati i ashpër mes Antonelës dhe Arjolës: Mua...

Një debat i nisur thuajse 1 javë më parë ka vijuar edhe pasditen e djeshme në Big Brother VIP. Ka qenë Antonela dhe Arjola...

Zbulohet shkaku i vdekjes së turistëve rusë në hotelin në Qerret: Në trupin e...

Humbja e jetës së katër turistëve rusë, Sergei Burenkov, gruas së tij, vajzës dhe dhëndrit, në një hotel luksoz në zonën e Qerretit në...

Omicron/ Epidemiologu: Ka shenjë dalluese lodhjen ekstreme. Vaksinat janë arma më e fortë që...

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur rreth variantit Omicron të pandemisë së koronavirusit, që ka shqetësuar të gjithë botën. Në emisionin “Open”, Alimehmeti ka bërë...

Covid 19/ Numër rekord të infektuarish në Zvicër

Në Zvicër janë konfirmuar tre raste të variantit Omicron, ndërkohë që vazhdon rritja e numrit të infeksioneve. Gjatë 24 orëve të fundit vendi ka regjistruar...

3 shenja të horoskopit që u pëlqen të shohin të tjerët të kenë sukses

Kur ka qenë hera e fundit që jeni bërë i lumtur pasi keni parë mikun tuaj ose një person që njihni të ketë sukses?...

BE: Të bëhet e detyrueshme vaksina anti-Covid

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula Von der Leyen deklaron se është momenti të nisin diskutimet për të bërë të detyrueshme vaksinën anti-Covid në Union. Sipas...

Mutacioni Omicron, Brataj zbulon simptomat: Rrufë, temperaturë 1-2 ditë dhe…

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur rreth variantit Omicron që ka shqetësuar të gjithë botën. Në emisionin “Open”, Alimehmeti ka bërë me dije se rritja...

‘Ik lahu se vjen erë’, Iliri vë në siklet Meridianin: Ti Beniada kujdes silikonin

Iliri ka një mision të rëndësishëm që i është ngarkuar nga “Vëllai i Madh”. Ai duhet të provokojë disa prej banorëve dhe duket se...

A ka hyrë mutacioni Omicron në Shqipëri? Zv.ministrja Rakacolli: Jemi në alert

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ë ftuar në emisionin “Open” në Top Channel, u shpreh se në Shqipëri ende nuk është gjetur asnjë...