29.10.2020 06:34
Home Tags Arbian Mazniku

Tag: Arbian Mazniku

Capello zgjedh tre më të mirët e të gjitha kohërave

Pele, Messi dhe Maradona. Në ditën e Juventus-Barcelona, Fabio Capello e ka lënë jashtë podiumit të më të mirëve të të gjitha kohërave Cristiano Ronaldo-n. “Ata...

COVID/Manastirliu-qytetarëve: Askush nuk e ka shkopin magjik, bashkëpunoni

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore, pasi vetëm në këtë mënyrë...

Konkurrenti ikën nga Përputhen: Kam nisur të kem ndjenja për…

Berati është konkurrenti më i fundit që largohet nga emisioni “Për’Puthen” në Top Channel. Ai tha se ka nisur të ketë ndjenja për Shqipen,...

Analiza: Partitë e reja si një “rilindje” për opozitën!

Nga Alfred Peza/ Krijimi i partive të reja politike, po përjetohet me emocione të përziera, nga grupe të ndryshme shoqërore në varësi të raporteve të...

Shifra rekord edhe në Greqi, ja sa raste të reja dhe humbje jete në...

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik EODY njoftoi sot për një rritje të re shpërthyese të rasteve të koronavirusit në vend. Në mënyrë të veçantë,...

PD-ja e Fierit reagon për përjashtimin e Luan Baçit, presion Bashës për të vepruar...

Përjashtimi i Luan Baçit nga Komisioni “Ruli-Nishani”, nga kandidimi për deputet në zgjedhjet e ardhshme, ka revo ltuar PD-në e Fierit, që drejtohet pikërisht...

20% e banorëve të Tiranës, të imunizuar ndaj COVID: Por jemi larg imunitetit të...

10 % e popullatës ne nivel global ka arritur te imunizohet nëpërmjet infektimit nga koronavirusi. Imunologët thonë se kjo shifër ndryshon në varësi...

Macron mbyll Francën për herë të dytë: Mbani maskën dhe brenda shtëpisë

Pas Gjermanisë, koronavirusi fut sërish në karantinë edhe Francën. Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka njoftuar këtë mbrëmje një bll okim të dytë kombëtar,...

Parashikimi i yjeve, horoskopi 29 tetor 2020

Dashi Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi...

Gjithçka gati për sfidën e madhe, Juventus – Barcelona, formacionet zyrtare

Ndeshja më interesante sonte pritet që të zhvillohet në stadiumin Allianz në Torino, ku Juventus e pret Barcelonën. Të dyja skuadrat nuk e kanë...