29.11.2020 05:23
Home Tags Andrra Destani

Tag: Andrra Destani

‘Studio 2054’/ Dua Lipa ‘rishpik’ koncertin

Jo një koncert, jo një show dhe as një film në kuptimin e mirfilltë. Dua Lipa ka rishpikur konceptin e filmit koncert me Studio...

Be dhe Britania, përpjekje për një marrëveshje

Negociatori për Brexit i Bashkimit Evropian, Michel Barnier ka arritur në Londër për të rinisur bisedimet e drejtpërdrejta në mes të bllokut evropian dhe...

Vaksina e Oksfordit, avantazhet ndaj rivalëve

Në ditët pasi universiteti i Oksfordit dhe Astrazeneca zbuluan rezultatet e fazës së tretë të testimit të vaksinës anti covid, një numër pikëpyetjesh janë...

‘Nga 14 e deri në -6 gradë’/ Harrojini ditët e ngrohta, zbuloni çfarë ndodh...

Prej së dielës temperaturat në mbarë vendin do të pësojnë ulje. Kjo rënie do të sjellë edhe flokët e dëborës në veri dhe veri-lindje...

Dhe këto i ka futur në dosjet kundër UÇK?! Basha përmend gjithë ish komandantët...

Kreu PD-së Lulzim Basha, ka takuar sot heroin e luftës së Kosovës, Skerdilajd Llagami. Basha kujton gjithashtu 23-vjetorin e shfaqjes për herë të parë...

Nuk ka të ndalur festa Kuq e Zi, Bebe Rexha dhe shqiptarët e Amerikës...

Vetëm pak orë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka marrë pjesë në një marshim të shqiptarëve në Amerikë, ku një...

Histori personale/ Nëna përmbys të gjitha shanset, lind trinjakë identikë me herë të parë

29 vjeçarja Allana Allard dhe bashkëshorti i saj Tim, 31 vjeç, thanë se nuk e besonin se familja e tyre ishte rritur me tre...

Pse sot Adem Jashari, la në hije Ismail Bej Vlorën?

Nga Mero Baze Pashë Lulzim Bashën që kishte bërë sot një dedikim patetik për Adem Jasharin. Ai i kushtonte atij, një hartim filloristi, dhe kujtonte...

FATI YT/ HOROSKOPI, 29 NËNTOR 2020

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një...

2.5 milion njerëzit më të rrezikuar nga COVID në Angli do të marrin falas...

Pothuajse tre milion njerëz të prekshëm, përfshirë të sëmurët dhe të moshuarit, në Angli do të marrin pilula falas të vitaminës D si pjesë...