20.04.2021 04:28
Home Tags Alfred Peza

Tag: Alfred Peza

Për trimin e Monikës të etur për gjak, armë dhe një arkivol për ta...

Nga Pandeli Bardhi Fushata zgjedhore e sivjetme, i ngjan më shumë një fushe beteje, ku do të vendoset fati i “luftës” së ushtrive kundërshtare. Fushata...

Vetëm me Edi Ramën e PS. Nuk mund të jemi lojcakë me historinë

Nga Albert Nikolla/ Trokllorja e zgjedhjeve të së djelës ka filluar tiktakun e saj dhe pret secilin prej nesh të ballafaqohet me një moment historik...

VIDEO/ “Në PD kam afruar shkencëtarë për t’u bërë deputet”, momenti i sikletshëm me...

“Në Partinë Demokratike kam afruar shkencëtarë”. Kjo ka qenë përgjigja e kryedemokratit Lulzim Basha ndaj një pyetje që gazetari Ylli Rakipi i drejtoi për...

Aktivistja: Meta, krahu i armatosur i opozitës! Thirrjet e tij janë për luftë e...

Deklaratat kërcënuese dhe mesazhet për hakmarrje të kreut të shtetit Ilir Meta, aktivistja Brizida Gjikondi i ka cilësuar si thirrje për luftë dhe kaos...

Shqipëria në vend të parë për vaksinimin/ Rama: Nuk ka nder më të madh...

Kryeministri Rama ka publikuar grafikun në të cilin, Shqipëria renditet vendi i parë në vaksinimin e qytetarëve kundër Covid 19. "Nuk ka nder më...

Reagon drejtoresha e AKSHI-t: “Asnjë e dhënë nuk ruhet dot në e-Albania! Të mos...

“Të dhënat e qytetarëve shqiptarë që marrin shërbime online përmes portalit unik qeveritar e-Albania nuk ruhen dhe as nuk janë ruajtur ndonjëherë, as nga...

Brataj: Vaksina dhe certifikata COVID-19 nuk do të përbëjnë parakusht për lëvizjen e lirë,...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj jep lajmin se certifikata nuk do të përbëjë një parakusht për lëvizjen e lirë, e cila është një...

Ja cilat janë shenjat e horoskopit që nuk u mbyllet goja asnjëherë

E para lindi gjuha e më pas shkrimi, megjithatë kjo nuk do të thotë se duhet e mund të flasim për gjithçka. Megjithatë duket se...

Veliaj: Një xhiro e Lulit me “Bentley”, “Range Rover”, “Porsche” e “Lamborghini” sa gjithë...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj së bashku me deputetin e PS, Xhemal Qefalia ishin në Shëngjergj, ku ekonomia lokale është ngritur vetëm gjatë viteve...

Kosovë, bilanci i Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...