02.12.2021 04:38
Home Tags Albana Fico

Tag: Albana Fico

Bashkëqeverisja, kryeministri Rama: 95% e shërbimeve publike merren online

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “në dispozicion të qytetarëve janë 1209 shërbime, që mund të merren nga telefoni ose kompjuteri më i afërt,...

Big Brother vendos këngën e Fifit/ Ja gjesti i papritur i banorëve

Kënga më e re e Fifit "Diell" të cilën e shkroi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka psur shumë...

Kryeministri Rama: Brenda 2022 nuk do të ekzistojë asnjë sportel, të gjitha shërbimet do...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se brenda 2022 nuk do të ketë më asnjë sportel, pasi të gjitha shërbimet do të jepen...

Bashkëqeverisja/ Rama: Edhe hipoteka dhe legalizimi do të bëhet online! Nëse administrata nuk kthen...

Kryeministri Edi Rama në takimin e parë sensibilizues për Bashkëqeverisjen si mekanizëm i ri detyrues ligjor, për ta çliruar qytetarin nga pesha e administratës,...

Situata epidemiologjike në Kosovë e stabilizuar/ Asnjë humbje jete dhe 16 raste pozitive me...

Ministria e shëndetësisë në Kosovë ka raportuar se në bilancin e 24 orëve të fundit nga 1424 testime të kryera, vetëm 16 qytetarë kanë...

Vritet me armë zjarri aktorja e njohur

Aktorja e “Beasts Of The Southern Wild”, Jonshel Alexander, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Alexander, e cila luajti Joy Strong në filmin e nominuar...

Ambasadorja Kim: Shqipëria e ka shumë të qartë kush është miku e armiku

Ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim, ka folur mbi ndikimin që Rusia dhe Kina kanë në rajon, gjithashtu dhe për tre prioritetet e...

Vështirësitë dhe dhimbjet mbaruan / Një fundvit i bukur i pret këto shenja

Jo të gjitha ditët janë ditë gëzimi dhe motivimi për ne, mund të përballemi me momente shumë të vështira në të cilat zhgënjimet dhe...

Erikseni nis stërvitjet, për herë të parë që prej arrestit kardiak në Euro 2020

Christian Eriksen është rikthyer në stërvitje në njërin prej klubeve të tij të para në Danimarkë, për herë të parë që prej arrestit kardiak...

Shkencëtarët: Omicron mund të mbyllë pandeminë

Pacienti “zero” i varianti të ri Omicron të koronavirusit në Greqi është zbuluar në qytetin Hania të Kretës. Bëhet fjalë për një qytetar grek që...