27.05.2020 11:02
Home Tags Alba hoxha

Tag: alba hoxha

Italia, frikë nga pasojat e virusit dhe vala e dytë

Shoqata Italiane e Pulmonologëve tha se pasi vuajnë nga infeksioni koronavirus dhe COVID-19, 30 përqind e pacientëve do të kenë probleme kronike të frymëmarrjes,...

Zvicra merr vendimin pas pandemisë: Hapim kufirin me Italinë më 6 korrik

Zvicra do të heqë kufizimet e udhëtimit me Italinë fqinje dhe të gjitha vendet e tjera në zonën e lëvizjes së lirë të Shengenit...

13 mjekë të infektuar/ Pipero: Papërgjegjshmëri e një personi, iu tha të izolohet por...

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero ka folur rreth rasteve të shtuara me covid-19 gjatë dy ditëve të fundit. Pipero ka folur në emisionin “Open”...

PSG-ja kthehet në garë për yllin e Serie A

Paris Saint-Germain është kthyer në garë për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, duke i bërë konkurrencë të fortë favoritit për shërbimet e tij, Manchester...

Manastirliu: Rritja e numrit të të infektuarve tregon se rreziku është potencial, qytetarët të...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, për luhatjen e ndjeshme të shifrave të koronavirusit,...

Manastirliu: Çfarë na mësoi koronavirusi. Nëse s’do merrnim masa, do ishim përballur me pasoja...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, tha në emisionin “Real Story” se koronavirusi iu ka mësuar shumë gjëra gjithë stafeve mjekësore. Manastirliu theksoi se përgjatë gjithë...

Rama: Java e fundit e zonave me ngjyra, nga 1 qershori rihapet qarkullimi në...

Kryeministri Rama bëri me dije se kjo është fundjava e fundit që do ketë kufij mes zonave të kuqe dhe të gjelbra kështu makinat...

Rama: Numrat në Tiranë nuk flasin mirë, pseudoaktorët po luajnë me shëndetin e popullit...

Kryeministri Edi Rama në daljen e tij të fundit publike për koronavirusin thotë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë...

Shtatë gjërat që bëjnë gratë pasi i japin fund një lidhjeje

Nuk ka njeri në botë që nuk ka qenë një herë të vetme në një situatë të tillë ku i është dashur të kapërcejë...

Qershori rezervon një surprize për këto tre shenja të horoskopit

A jeni gati për një jetë të re, me më shumë sukses, gëzim dhe prosperitet? Nëse jeni një nga këto tre shenja, muaji i...