12.05.2021 08:09
Home Tags Akuza

Tag: akuza

Rama: Burrë jam dhe unë për fat të keq! Prisni kur të shihni në...

Gjatë një aktiviteti me infermierë, kryeministri Edi Rama tha se ky shërbim në vendin tonë ishte themeluar nga gratë dhe se po nga ato...

Ç’po paralajmëron Neymar: Dua të luaj bashkë me Ronaldon

PSG pagoi një tarifë rekord botëror prej 222 milionë € për të nënshkruar me Neymar nga Barcelona më 2017. Braziliani shkëlqeu përkrah Lionel Messi...

Janë apo jo bashkë? Me një video, Arjan Konomi tregon gjithçka për marrëdhënien e...

Para disa ditësh, Ledjana bëri një deklaratë të fortë duke u shprehur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”. “Largimi im nga emisioni...

I jepet certifikatë si ‘miku i infermierëve’, Rama refuzon: Do dalim te ‘Portokallia’, do...

Kryeministrit Edi Rama i është dhënë një certifikatë mirënjohjeje si miku i infermierëve por ky i fundit ka refuzuar ta marrë. Ai tha se...

Covid 19 në Itali/ Regjistrohen 262 humbje jete dhe 7,852 raste të reja në...

Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar 7,852 raste të reja me koronavirus nga 306,744 teste të kryera. Shkalla e pozitivitetit qëndroi në...

2 arsye pse jeni me fat nëse dashuroni dikë në shenjën e Demit

Demi është një nga shenjat më të qëndrueshme dhe të besueshme në zodiak. Personi i fundit që do të mendonte ndonjëherë të tradhtonte është...

Ministrja Manastirliu falenderon infermierët: Prej tyre ja kemi dalë të përballojmë muajt e vështirë...

Ogerta Manastirliu në fjalën e saj në Ditën Botërore të Infermierëve tha se infermierët shqiptarë gjatë pandemisë kanë shërbyer orar pa orar dhe prej...

Dita ndërkombëtare e infermierëve/ Rama: Fëmijët e të rënëve në krye të detyrës gjatë...

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se vendimi i parë i qeverisë së tij, në mandatin e tretë do i kushtohet fëmijëve të të rënëve...

Dita e Infermierëve, ambasadorja Kim: Keni qenë frymëzim, SHBA krah jush deri sa të...

Në fjalën e saj, ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim ka deklaruar se në këtë betejë me COVID, infermierët kanë qenë një frymëzim për të,...

Turi absurd i Lulzim Bashës pas humbjes, si panelistët e tij që irritojnë më...

Nga Ylli Pata/ Pas humbjes së 25 prillit, Lulzim Basha mund të dilte në bazë për të folur për atë që ndodhi në votime....