30.11.2021 07:58
Home Tags Adriatik Llalla

Tag: Adriatik Llalla

3 çiftet e Horoskopit që dashurohen me të kundërtin e tyre

Nuk është e nevojshme të jeni njohës i kombinimeve të Horoskopit për të ditur se ka shenja që përputhen me krijimin e çifteve harmonike...

Rikthehet furtuna në ekstreme, qytetet që do të godasë

Tre ditët me shi të dendur dhe reshje dëbore në juglindje, veri dhe verilindje të vendit sot ia lanë vendin një moti të kthjellët...

Puthjet e Deas revoltojnë djemtë në Love Story: Si mund ta marrim në shtëpi...

Njëra nga frontistet e programit ‘Love Story 2’ , Dea ka shkëmbyer një puthje me një nga djemtë që po njeh Albionin, por kjo...

Përçarja e “Vatrës” për Foltoren: Vijim i vesit apo sinjal politik?!

Nga Ylli Pata/ Tashmë edhe organizata “Vatra” në SHBA, e cila prej shumë vitesh ishte një nga grupimet politike që përkrahte Sali Berishën, është...

Varianti ‘Omicron’ i COVID mbërrin në Europë, Rakacolli: S’ka vend për panik, vaksinimi e...

Varianti 'Omicron' i COVID, i identifikuar në disa vende të botës, tashmë ka mbërritur edhe në Europë, duke 'ngritur' kambana alarmi për rritjen e...

Kuvendi i PD-së dhe Kuvendi i PB-së

Nga Blendi Kajsiu/ Ekzistojnë dy pseudo-debate në gjirin e PDsë sot. I pari ka të bëjë me vërtetësinë dhe procedurën e dorëzimit të firmave për...

Dëborë në disa akse, ARRSH: Borëpastrueset në terren

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se në akset Libonik – Lozhan – Strelcë në afërsi të Popçishtit, Zëmblak – Dogana e Goricës ka...

Pse Berisha po torturon “Vatrën” me armikun e ri amerikan

Nga Mero Baze/ Kam pas shumë reagime plotësuese rreth shkrimit të një dite më pare, rreth asaj se si Sali Berisha ka përçarë çdo...

Zbuloni cila shenjë e horoskopit do kalojë një ndarje gjatë muajit dhjetor

Astrologu Jorgo Pulla ka dhënë parashikimin e motit për të gjithë shenjat e zodiakut për muajin dhjetor. Një paralajmërim e ka për shenjën e Demit,...

“Me kë tallesh ti?”, ish-deputetja e PD sulmon Lulzim Bashën

Ish-deputetja e PD në Vlorë, Nadire Meçorapaj, ka sulmuar Lulzim Bashën. Ajo shkruan se nisma e dekomunistizimit, është një tjetër dështim dhe projekt i lënë...