12.08.2020 09:03
Home Tags 3 shenjat

Tag: 3 shenjat

Ekspertët dyshojnë për vaksinën e Rusisë: Duhet të zhvillojë testime në masë!

Një njoftim i Rusisë të martën se do të lansojë një vaksinë kundër koronavirusit, më pak se dy muaj nga testimi në njerëz, ka...

Itali, Renzi: Vaksinimi kundër COVID-19 të bëhet i detyrueshëm

Ish-kryeministri italian, Matteo Renzi bëri thirrje sot që vaksinimi kundër koronavirusit të bëhet i detyrueshëm, nëse dhe kur të bëhet e vlefshme një vaksinë. “Nëse...

Shakhtari dhe Sevilla në gjysmëfinale të Europa Ligës

Shakhtar Donetsk e ka eliminuar Baselin nga Europa Ligë për të kaluar në gjysmëfinale të Europa Ligës. Shakhtar ka shënuar fitore me rezultat 4-1...

Temperatura deri në 38 gradë celcius, njihuni me parashikimin e motit për ditën e...

Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, ndërsa në zonat malore do të ketë dhe zhvillim të vranësirave, të cilat mund të...

Presidenti filipinas: Besoj tek vaksina ruse, do ta provoj i pari

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte është ofruar të bëhet personi i parë që i nënshtrohet vaksinës ruse kundër koronavirusit. “Besoj në vaksinën e...

Për fitoret dixhitale të Berishës dhe humbjet reale të Bashës!

Nga Alfred Peza/ Pasi e ndihmoi opozitën në fitoren e “revolucionit popullor” pas djegies së mandateve të deputetëve dhe bojkotit të zgjedhjeve lokale të 30...

Në Greqi, vala e dytë e koronavirusit

Greqia ka hyrë zyrtarisht në valën e dytë të pandemisë së koronavirusit. Kjo u konfirmua për Guardian nga një prej ekspertëve kryesorë për sëmundjet...

Shenja e Horoskopit që do një person gjithë jetën

Sipas astrologjisë, meshkujt që I përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës. Meshkujt që i përkasin Demit, kan në...

Sara Hoxha tregon çfarë ndodh sa herë që Ledri pi ndonjë gotë më shumë

Sara Hoxha ka treguar një sekret të vogël, tani që është në pritje të ëmbël! Ajo ka publikuar një foto nga një darkë festive...

Rusia duhet që të zhvillojë testime në masë, për të sjellë të dhëna nëse...

Një njoftim i Rusisë të martën se do të lansojë një vaksinë kundër koronavirusit, më pak se dy muaj nga testimi në njerëz, ka...