04.12.2021 08:47
Home Tags 13 tetor

Tag: 13 tetor

Njihuni me 4 kurat më të mira natyrale me dafinë

Shqiptarët kanë një histori të gjatë të mbjelljes së dafinës në kopshte dhe tarraca dhe kanë gjetur 1001 mundësi për ta përdorur atë. Ajo...

Fenomeni Merkel: Arkitekte e kompromisit dhe menaxhuese e krizave

Forcat e armatosura gjermane e përshëndetën të enjten (02.12.2021) Angela Merkelin me vlerësimin më të lartë ushtarak gjerman për personat civilë: me një paradë...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në gjithë territorin të shoqëruara dhe me erë të fortë,...

‘Rrëfehet’ Donald Veshaj, Arbër Hajdari ia thot troç: I ke humbur të gjitha pikët

Një shpjegim ka ardhur nga Dondaldi në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së...

Bora tregoi se po e priste jashtë, ja si i përgjigjet Donaldi

Pas rrëfimit të Dondald Veshaj, në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së ‘Big...

Tërmeti “shkund” Greqinë

Greqia është goditur nga një tërmet me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter me epiqendër në Kyparissia, Peloponez. Lëkundja është regjistruar në orën 21:33 minuta të...

Bora, Donaldi apo Beatrix? Luana Vjollca e tha fjalën e saj

Luana Vjollca është shkëputur prej disa muajsh nga ekrani për t’ju përkushtuar një projekti personal. Së fundmi, moderatorja ka zbuluar se ka udhëtuar drejt...

Ambasada Amerikane: Kujdes, ndryshojnë rregullat e udhëtimit! Duhet të jeni të vaksinuar!

Rregullat e udhëtimit drejt SHBA-së do të ndryshojnë nga data 6 dhjetor. Në faqen e saj zyrtare ambasada amerikane në Shqipëri ka përditësuar rregullat...

Njëri largohet sonte nga Big Brother, cili nga banorët

Mbrëmjen e sotme, një prej banorëve do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. 5 banorë janë në nominim dhe më pak i votuari...

Marrëzia e fundit e Berishës

Nga Namir Lapardhaja Ish-kryeministri Berisha ndërmori sot ndoshta një nga sulmet më të pamenduara qoftë edhe nga një ateist i shpallur, nga një komunist, nga...