06.12.2021 07:50
Home Tags 11 shtatori

Tag: 11 shtatori

Deputetja e PD-së: Do marr pjesë tek të dyja Kuvendet, edhe me 11 edhe...

Deputetja e PD për Korçën Sorina Koti ka deklaruar se do të marrë pjesë në të dyja Kuvendet, atë të datës 11 të thirrur...

Nuk do ta besoni! Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ rrëfen se ka bërë operacion plastik

Argjend Rraci, ish-konkurrent i ‘Për’puthen 3’ ka rrëfyer në një intervistë për ‘Prive’ se ka bërë operacion hundën para 2 vitesh. Ish-konkurrenti nuk kishte kompleks...

Partizanët e rrotacionit që sot kërkojnë rikthimin e dinosaurëve Meta-Berisha

Nga Ylli Pata Kur Sali Berisha shpalli largimin nga kreu i PD-së si pasojë e humbjes së vitit 2013, ky largim ka qenë një refren...

Sigurimi i automjeteve ndryshon/ Shoferët e rrezikshëm do paguajnë më shumë

Në Shqipëri janë rreth 711 mijë mjete në qarkullim sipas të dhënave nga Drejtoria Rrugore. Ndërkohë kompanitë e sigurimeve tregojnë se janë lidhur vetëm 660...

“Një përgjigje për kryetarin pa parti”/ Foltorja reagon pas akuzave të Bardhit

Pas akuzave të Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhit, se po përdoren simbolet e partisë nga persona të paautorizuar për Kuvendin e 11...

Habit ish-konkurrenti i ‘Big Brother’: Të gjithë janë në lojë edhe Bora

Sot ish banori i ‘Big Brother 2’ , Adi ishte i ftuar te emisioni ‘Shqipëria Live’ për të folur rreth temës rozë së momentit. “Unë...

Partia Demokratike po ndryshon emrin dhe do quhet: “Vetëfundosja”

Nga Kreshnik Spahiu Telenovela “Bardheblu” me disa seri po hyn në fazën e saj tragji-komike. Aq shumë po banalizohet proçesi vendimarrës, sa afro 1000 delegatë do...

Balla për VOA: Të gatshëm të ulemi e të bisedojmë me PD për reformën...

Kreu i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se presin që Partia Demokratike të votojë...

Albin Kurti nesër në Bruksel, zbardhet agjenda

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të shkojë nesër në Bruksel. Ai do të pritet nga Komisioneri për Zgjerim, Olivér Várhelyi. Kurti do të marrë...

Patozi: PD shpëton vetëm po të ndahet! Sot kemi një parti pa vulë dhe...

Partia Demokratike mban këtë dhjetor dy Kuvende të thirrur nga Sali Berisha dhe Lulzim Basha. Por a pritet nga këto ngjarje një zgjidhje për...