Prej kohësh po përflitej për ndarje të një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Stresit dhe Keisit. Shkak fillimisht u bë fakti që ata e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas fshirja e fotove dhe deklaratat.

Të dy duket se nuk e kanë përjetuar mirë këtë ndarje e kështu kanë lënë të kuptohet, Keisi me statuset ku shprehej e zhgënjyer dhe Stresi me videot ku këndonte: “Sytë që s’po të shohin, m’janë tharë, se jemi ndarë”.

Së fundmi Keisi është rikthyer në Instagram duke postuar një foto, në të cilën ka marrë shumë komplimente, por njëri i ka rënë në sy.

“Tani qe je ndare me stresin te ka ren nje nur i bukur, sic ke qen dikur vajze e thjeshte, pa u sforcuar, pa dal nga vetja. Vajze yll me pak fjale. Pa fat ai qe te pati e te humbi, lum ai qe do te kete e them se siguri te plote. Vajze shume e mire ne cdo aspekt. Qendro kjo qe je”, i shkruan një ndjekës ndërsa Keisi e ka pëlqyer këtë koment duke konfirmuar kështu se vërtet është ndarë.