Me anë të një postimi në Instagran Rita Ora ka treguar që sot do të publikohet videoklipi i këngës së saj më të re.

Kënga ka një temë shumë delikate për të cilën Rita ishte shprehur që nuk kishte dashur ta ofendonte askënd veç ta shprehte kreativitetin e saj në muzikë.

Kënga është një bashkëpunim mes Ritës Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX.