Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e Gaforres dhe sipas saj kjo shenjë do të ketë një takim fati me një grup njerëzish apo më një femër që do t’i sjellë mbështetje.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Sot me henen ne Dem mund te beni disa marreveshje dhe ndryshime ne jeten materiale duke cliruar pengesat ekonimike Nje lajm pune i mire ju hap rrugen

Demi
Hena ne shenjen tuaj sot takohet me uranin dhe ju bene me te ndjeshem per te bere ndryshime Ne jeten personale ne paraqitje pse jo edhe ne nje lidhje te re apo pune te re

Binjaket
Nje pasiguri e brendshme apo nje pengese familjare ju clirohet dhe do vazhdoni me ceshtje te mira punesh familjare dhe ndodhta edhe ndonje trashegimi

Gaforrja
Sot do keni nje takim te fatit me nje grup njerzish apo me nje femer qe ju sjell mbeshtje dhe ju hap nje mundesi bashkepunimi apo jete personale

Luani
Ceshtjet ekonomike fillojne dhe marrin proiritet dhe do beni shpenzime per punen dhe reklamimin tuaj Do arrini ne nje propozim te rendesishem pune pse jo dhe martese

Virgjeresha
Takime te rendesishme por edhe shanse te mira ekonomike dhe energji rifutet ne jeten tuaj Do merrni nje vendim per nje udhetim romantik

Peshorja
Ceshtjet ekonomike marrin nje perparesi dhe pune ne dukje te fshehta apo te bllokuara do ecin me mbaresi Nje takim i fhshehte romantik ju zgjon nga gjumi shpirteror

Akrepi
Me ne fund do beheni realist ne lidhje me qellimet apo menyren e te arriturit te gjerave konkretisht Sot hena ne Dem perball jush ju fton ne ndryshime dhe bashkepunime te reja

Shigjetari
Me jhenen sot ne shenjen e Demit do keni mundesi per nje ndryshim pune dhe nga ana ekonomike do keni nje permiresim te dukshem

Bricjapi
Do arrini te merrni nje vendim ne jeten personale ku do futeni ne nje lidhje te re apo do pranoni nje veprimtari te re ne jeten tuaj Mbeshteja nga jashte do jete e mire

Ujori
Ju do keni nevoj per nje ndryshim ne pamjen e jashtme apo ne arredimin e shtepise apo ne ndryshimin e shtepise Do keni dalje takime dhe flerte konkrete

Peshqit
Nje mundesi e arte sot per ju ti shtroheni konkrtisht punes apo marteses pa ju larguar pergjegjesive me dyshimet tuaja Ajo qe eshte konkrete duhet mbajtur cdo fantazi tjeter nuk duhet per momentin