“PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 12 MARS 2019 – PASION PER KRIJIMTARI E Marte dhe Marsi ne Dem do jete ne lidhje te favorshme me Henen e zese dhe Neptunin ne Peshk”, shkruan zonja Meri. Më tej ajo sqaron: Pozicioni Tokesor i Veprimit takohet me endrren dhe pasionin Mund te luftojme per cdo gje qe na terheq josh apo bene pershtypje Qe ta arrijme duhet durrim dhe kembengulje Hena e zeze na flerton me pasionin por ne kendveshtrimin romantik dhe enderrimtar te Neptunit cliron nje energji te madhe per te fituar te pamunduren akoma edhe ne erresire”

PARASHIKIMI: Dashi- Mund te beni pune te fshehta me pasion ose instikti juaj tju ndihmoj ne nje moment me rrezikshmeri per tu zbuluar apo tradhetuar. Demi- Do ishte me mire te beheshit pjese e nje prapaskene pa e deklaruar qe e dini permbajtjen dhe qellimin e nje veprimi te fshehte. Binjaket- Do arrini me ndihmen e nje femre te fuqishme te merrni nje informacion apo nje pozicion te rendesishem Mund te magjepsni partnein tuaj. Gaforrja- Do shpeoni mrekullisht nga nje rrezik apo situate shume e veshtire qe ju kishin ngritur apo nje pike e erret ne ecurine tuaj.

Luani- Do keni nje takim shume interesant dhe joshes nga i cili do fitoni shume energji aoo do kuptoni se cfarre ka rendesi vertet per ju. Virgjeresha- Sot kundershtarja juaj me e madhe do ju dali perpara ne formen e nje bashkepunimi qe ju ndoshta e keni humbur dhe do joshi partnerin tuaj.

Peshorja- Nese do futeni ne enderrime dhe do gjeni nje rruge qe ju con drejt realizimit sado e mistershme qe do ju duket duhet ta vazhdoni. Akrepi- Mund te joshni kedo qe keni perball sidomos ata ne shenjen e Demit ne diten e sotme Kjo joshje do vazhdoj me lidhje te qendrueshme. Shigjetari- Kerkoni me kujdes ne qellimet tuaja se mos gjeni ne diten e sotme arsyen pse deri tani keni qene me shume vetem se sa me nje partner te kendshem.

Bricjapi- Mund te kosultoheni sot me nje mike apo udherefyes pasi ka mundesi qe keshillat dhe energjia e mire tju drejtoj aty ku duhet. Ujori- Mund te keni shume rezulat sot ne shkembimet ekonomike dhe ne dashuri Kjo do ndodh nese keni perpara vetem njeriun qe ju ngre pasionin. Peshqit- Shume gjera te fshehta sot do dalin ne drite dhe ju do perjetoni ne fillim kuptimin e nje ndjenje per dike te ju ka pushtuar por qe nuk e kishit pranuar.