Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë dhe mikesha e saj e ngushtë, nuk nguron t’i fusë në mendje dyshimet pas martese. Në një bisedë të sinqertë mes shoqesh, Jonida Vokshi i tregon se jeta bashkëshortore është yll, dhe ja sugjeron të gjithave.

Por, në një moment mikesha e saj e ndërpret: “Ku e ke burrin?”, ndërkohë që kthen kamerën nga Besnik Krapi, që i është shtruar muhabetit me një vajzë bjonde.

Jonida Vokshi publikoi videon spontane që kishte xhiruar në një përqafim dhe bisedë të ngrohtë me mikeshën e saj.

 

View this post on Instagram

 

Ku e ke burrin?

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on