Një 50-vjeçar ka humbur jetën eksa po peshkonte në lumin Erzen.

50-vjeçari Arben Qose, teksa po peshkonte me kosh lidhur me energjinë elektrike.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Dyshimet e para flasin për një takim elektrik që i ka shkaktuar vdekjen qytetarit. /G.Gj/Lexo.al/