Modelja Oriola Marashi është e njohur për postimet e saj të nxehta në rrjetet sociale.

Pëlqimet dhe komentet janë të shumta. Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto, me rroba banjo transparente, duke i lënë pak vend imagjinatës së fansave.