Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, përmes postimeve në Instastory, ku po u përgjigjet fansave në lidhje me shtatzëninë, ka zbuluar shumë gjëra.

Ajo është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël të djalit të dytë, dhe përgjatë këtyre muajve ka shtuar 9 kilogramë.