Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe ditën e sotme do të mbajë një koncert madhështor në “Amfiteatri e Tiranës”. Gjatë gjithë këtyre ditëve të fundit ajo është kujdesur që çdo detaj të jetë perfekt dhe nuk kanë munguar provat me orar të zgjatur. Sigurisht që impenjimi i saj ka qenë maksimal, por ajo nuk do ia kishte dalë të realizonte të gjitha këto pa bashkëshortin e saj.

Pak më parë Aurela ka publikuar një video në Instastoty ku shfaqet duke u puthur në buzë me partnerin e saj dhe mbi video shkruan fjalët romantike. “Njeriu që më mban, ja kështu me dashuri. Ai ka gjithë ditën këtu, kujdeset për gjithçka”, shkruan Aureal.

Kujtojmë se Skerdi është treguar gjithmonë i kujdesshëm përsa i përket marrëdhënies me Aurelën dhe asnjëherë nuk kanë munguar surprizat nga ana e tij. Në çdo event apo dalje të rëndësishme të këngëtares, ai ka qenë pranë saj për ta mbështetur.