Ish banorja e Big Brother ka ndarë në rrjete sociale një foto që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rike Roçi pozoi krejtësisht e pagrimuar në footn e sja në Instagram.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i një prej emrave më të rendësishëm të modës. Paul Marciano, drejtori ekzekutiv i njërës prej firmave më të mëdha të modës në botë “Guess” e ka cilësuar Riken si një bukuri naturale.

“Bukuri natyrale” shkruan ai shoqëruar me një trëndafil dhe zemra.