Reperi Capital T njoftoi pak ditë më parë nëpërmjet një video të postuar në rrjete sociale publikimin e këngës më të fundit, ndërsa sot është publikuar klipi i plotë për të gjithë fansat e reperit.

Nga video e publikuar dukej qartë se reperi, protagoniste në klip kishte zgjedhur një ndër modelet më seksi ish-banoren e Big Brother, Françeska Jaçe, që në klipin e publikuar duket super në formë.

Modelja duke super seksi ndërkohë që reperi iu këndonte syve që po e mundonin, ajo që ra në sy ishin dhe puthjet e përqafimet e nxehta mes reperit dhe modeles.

Kjo mos vallë do të jetë ndonjë strategji që klipi të marrë shumë klikime apo ka dhe diçka tjetër më shumë se për klikime.